امام جمعه کبگیان خطاب به منتقدان شورای نگهبان:
کسانیکه خاصه موقع انتخابات با هجمه به این شورا انگهای متعدد میزنند اگر راست میگویند علت رد صلاحیت خود را به رسانه ها برای مردم واضح بگویند ، و عزیزانمان در این شورا با تلاش در مسئولیت نلغزند.
کد خبر: ۶۲۹۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵ 13 July 2018

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد از چیتاب حجت الاسلام والمسلمین علی وحدانی فرامام جمعه کبگیان در خطبه های نمازجمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ کبگیان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناه در ادامه مباحث قبر و قیامت با اشاره به ندای قبر گفت : درخطبه گذشته به دو مورد شهادتین و نماز شب که توشه و نور قبر بودند خدمتتان عرض کردیم ، مورد سوم تسکین دهنده قبر است که تلاوت قرآن عامل برکت و روشنی زندگی مسکن قبر است. 
علی وحدانی فر خطاب به حاضرین درباره تلاش دشمن برای تبدیل موئلفه های قدرت جمهوری اسلامی به تهدید جامعه و منطقه با اشاره به وضعیت حاکم گفت : شکستهای دشمن در جنگ هشت ساله ، کودتاهای سیاسی نظامی ، و شکست تروریستها در منطقه در سایه پیشرفتهای ما  در زیر ساختهای متعدد علمی نظامی اقتصادی دشمن را بر آن داشته تا از موئلفه های قدرت و پیشرفت ما بعنوان تهدید جمهوری اسلامی ایران در منطقه نام ببرد.
امام جمعه کبگیان افزود : ماهیت ننگین و خائنانه و فریبکار امریکا در تسخیرلانه جاسوسی به استناد مستندات کشف شده برای ما ثابت شده است ولی ما باید با استفاده از قدرت خدادادی و صنعت کشاورزی با اعتماد به نیروی کار و تولید داخلی باصبر و تلاش بر مشکلات اقتصادی فائق آئیم زیرا رمز موفقیت ما بر مشکلات و هجمه های دشمن همین است.
امام جمعه کبگیان درباره مسئله برجام و اعتماد به اروپا گفت : دشمن با خروج از برجام به ما ثابت کرد اعتماد به او پوچ است چون با پشت پا زدن به تمام تلاش دیپلماتهای ما که نمایندگان ۸۰ میلیون ملت بودند خیانت بزرگی کرد ولی ما با تغییر سیاست و بررسی راهکارهای علمی مراقب حرکت اروپائیان باشیم.
علی وحدانی فر تصریح کرد : حواله دادن اروپائیها به اواسط پائیز و قولهای دور و دراز نشان از کاغذ بازی های امثال گذشته امریکا را دارد چون هرآنچه مادر برجام نقد تحویل دشمن دادیم بازگشتش را حتی به نسیه هم حساب نکردند!.
این خطیب جمعه خطاب به مسئولان در راس دولت گفت : اروپائی که جرات صدور بیانیه علیه امریکا را ندارد و با وعده و وعیدهای متمادی دور و دراز برای خود فرصت سازی و برای ملت ما فرصت سوزی می کند آیا ارزش اعتماد دارد!؟ و اگر اروپائیان راست می گویند فقط بعنوان برنامه مطرح نکنند بلکه بصورت کارنامه مشخص و تنظیم کنند.
حجت الاسلام علی وحدانی فر درباره مصرف بی رویه آب و برق در کشور گفت : مصرف گرائی فراوان در بالاترین سطح در ابعاد مختلف مصرف مردم ما نشان از کم توجهی بعنوان مسئله ملی این دو میباشد که میتوان با رعایت کردن الگوی مصرف بصورت یک وظیفه ملی بانگاه جدی درمیدان مصرف به سلامت از این بحرانها عبور کرد.
امام جمعه کبگیان ، با تبریک ۲۱ تیر روز شورای نگهبان خطاب به آنانکه این شورا را مورد هجمه قرار میدهند گفت : امام راحل بانگاه نافذ خود برای حفاظت از اسلام و قانون با ایجاد شورای نگهبان خدمت صادقانه ای به مردم کرد اما کسانیکه خاصه موقع انتخابات با هجمه به این شورا انگهای متعدد میزنند اگر راست میگویند علت رد صلاحیت خود را به رسانه ملی برای مردم واضح بگویند ، و عزیزانمان در این شورا با تلاش در مسئولیت نلغزند و نلرزند که انشالله موفقیت امنیت مسئولیت ظام در گرو تلاشهای شماست.
خطیب جمعه کبگیان باتبریک روز بهزیستی خطاب به حاضرین گفت : تکنولوژی و پیشرفت علم در دنیای امروزی به ماها کمک می کند تا مثل گذشته با آزمایش درازدواجهای فامیلی جلوی زاد و ولد معلولیتهای جسمی را بگیریم اما خدای ناکرده اگر کسانی بعلت نقص عضوی معلول به دنیا می آیند بعنوان محدودیت نگاه نکنیم زیرا مثل همه ماها انسانند و میتوانند کارائی بهتر از ماها داشته باشند و آگاه باشیم و بدانیم که هیچگاه معلولیت محدودیت نیست٫.
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
اینایی که رد صلاحیت می شوند نونشون تو شائبه درست کردن است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
ولی اینوهم قبول کن اونایی که تاییدصلاحیت میشن خیلیهاشون آدمای خلافکارن فقط به دروغ ولایت فقیه قبول دارند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار