کد خبر: ۶۳۵۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸ 26 July 2018
فرمانده سپاه قدس گفت: رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور ما مطالب سخیفی در توئیت خود بیان کرد، شأن رئیس جمهور ما نیست که جواب تو را بدهد. دریای سرخ که امن بود، امروز دیگر برای حضور آمریکایی‌ها امن نیست. نیروی قدس حریف نظامیان آمریکایی است. به ترامپ توصیه می‌کنم که از رؤسای جمهوری قبل از خود عبرت گرفته و از تجارب آنها استفاده کند.

به گزارش «تابناک»؛، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت عملیات رمضان در اجتماع مردم همدان گفت: شهید همدانی فرصت را مغتنم شمرد و با ذکاوت راهی پیدا کرد‌، خودش را داخل این راه کرد و سر به دار این راه شد، ابوالفضل این راه شد، آن وظیفه‌ای که دیروز در صحرای کربلا حضرت عباس(ع) به دفاع از حریم اهل بیت(ع) و خواهر مقدسه‌اش بر عهده داشت، او آمد این وظیفه را چه زیبا بر عهده گرفت و پر افتخار به اتمام رساند و نگذاشت گَرد اهانت و جسارت بر دامن بارگاه کبریایی حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) بنشیند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهر شهیدان بارز انقلاب است گفت: شهیدان شهبازی، شهید حاج بابایی، شهید همدانی و شهید مفتح از شهید بزرگواری در عملیات رمضان هستند که در یک جنگ سخت و در آن هوای گرم با گردان خود وارد عملیات شد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه مجلس متعلق به شهداست، گفت: استنباط شهادت از آیات قرآن به معنای باختن و از دست دادن نیست بلکه به معنای یافتن و به دست آوردن است. شهادت به معنای خسارت و هلاکت یک تصور انحرافی است چراکه شهادت به معنای جاوید بودن و پاینده بودن است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه تعلق انسان وی را وادار به حرکت می کند و هر چه این تعلق متعالی تر باشد حرکت و هیجان و بی قراری به سمت آن بیشتر می شود گفت: در زندگی شهدا یکی از دلایل حرکت شهید به سمت شهادت، وجود همین جوشش و بی قراری است.

شأن رئیس جمهور ما نیست جوابت را بدهد؛ حساب شما با من و سپاه قدس است/ امروز دریای سرخ هم برای آمریکایی‌ها امن نیست/ یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید/ آمریکا امروز برای گفت‌وگو با طالبان التماس می‌کند

سردار سلیمانی در ادامه با اشاره به اینکه جوانان نباید به دنبال تعلقات پست باشند، گفت: امام (ره) می فرمایند اوج بندگی در عالم معنویت شهادت است و بندگی خالصانه و عبودیت منجر به شهادت می شود.

وی در ادامه افزود: یکی از دلایل صحبت دشمن از ترساندن، عدم درک فرهنگ درون جامعه ایران است، چون دشمن جامعه ای که با گریه ای توام با شوق به سمت شهادت می روند، درک نکرده است.

فرمانده سپاه قدس با اشاره به سخنان ارزشمند رئیس جمهور علیه آمریکا گفت: رئیس جمهور عزیز و ارزشمند ما کلمات دقیقی که از قلب و وجدان ملت ایران بود را بر زبان جاری کرد.

وی ادامه داد: من می‌دانم در کشور کسانی هستند که به نوعی تحرک می‌کند تا این بیانات را ضعیف کنند و علیه آن گفتاری داشته باشد که این روش غلط است.
 
متن کامل سخنان سردار سلیمانی و هشدار شدید به ترامپ/ شأن رئیس جمهور ما نیست جوابت را بدهد؛ حساب شما با من و سپاه قدس است


سردار سلیمانی با بیان اینکه این بیانات رئیس جمهور در مقابل ادبیات روانی دشمن، انسجام و شجاعت و وحدت می دهد و جامعه ما را شجاع می‌کند، تأکید کرد: باید ببینیم امام خمینی(ره)‌ با جامعه شاه‌زده چگونه عمل کرد؟ ایشان اصل القایی و تربیت القایی را جدی گرفت که تأثیرات تربیتی بسیاری داشت.

وی با بیان اینکه بیانات شجاعانه و قابل افتخار رئیس جمهور بسیار اثرگذار بود و هر کس بخواهد این روش و بیان را تضعیف کند خائن است؛ افزود: رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور عزیزمان مطالب سخیفی را در توئیت خود بیان کرده است که در شأن ریس جمهور کشور بزرگ اسلام نیست، جواب این سخنان بی‌ارزش را بدهد.

وی با اشاره به ادبیات ترامپ گفت: ادبیات ترامپ ادبیات کاباره‌ای در قمارخانه‌هاست. دولت ترامپ از هیچ تلاشی در انجام جنایت فروگذار نمی‌کند و بهترین دلیل آن قرار گرفتنش در کنار رژیم صهیونیستی و ارتکاب جنایت است.

فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه سخنانش که از شبکه العالم پخش شد، تأکید کرد: دریای سرخ که امن بود، امروز دیگر برای حضور آمریکایی‌ها امن نیست. نیروی قدس حریف نظامیان آمریکایی است؛ به ترامپ توصیه می‌کنم که از رؤسای جمهوری قبل از خود عبرت گرفته و از تجارب آنها استفاده کند.

سردار سلیمانی اظهار داشت: شما چه می توانستید بکنید که در این بیست سال نکردید، شما با دها دستگاه تانک و نفربر و صدها فروند هلی کوپترهای پیشرفتی آمدید به افغانستان و جنایت‌هایی را انجام دادید و از هیچ جنایتی فروگذار نکردید. عروسی ها را به خاک و خون کشیدید، شما بعد از 2001 تا 2018 با 110 هزار سرباز در افغانستان چه غلطی کردید؟

فرمانده سپاه قدس در ادامه تصریح کرد: امروز دارید پیش طالبان التماس می کنید برای گفت وگو؛ یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید حالا امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟ جنایت هایی که انجام دادید در قرون وسطی سابقه نداشت، شما در جنگ 33 روزه چه غلطی کردید؟ غیر از این است که شروط حزب الله برای پایان جنگ را پذیرفتید؟

سرلشکر سلیمانی اضافه کرد: آمریکا امروز زباله‌هایی مثل منافقین که از داخل ایران به بیرون پرت شده‌اند را در آغوش گرفته است.

فرمانده نیروی قدس سپاه بابیان اینکه اغلب ما از حس مشترکی برخورداریم و آن هم حس مغمومیت است، گفت: مغمومیت زمانی است که انسان چیزی را از دست می دهد و برای چیز ارزشمندی تلاش می کند اما قدرت وصول به آن را ندارد.

وی با اشاره به سخنان سخيف ترامپ عليه ايران گفت: از آن چه فكر كنيد به شما نزديكتريم، يادتان باشد طرف حساب شما من هستم و نيروی سپاه قدس نه تمام نيروهاي مسلح، شما كه میدانيد توان ايران در جنگ نامتقارن چقدر است؟

سردار سلیمانی بابیان اینکه در صدر اسلام اگر امام حسین(ع) و اهل بیت ایشان و اصحابش به شهادت نمی رسیدند، میراث پیامبر که همان اسلام ناب محمدی است از دست می رفت، گفت: شهادت در هر دوره ای با دوره دیگر متفاوت است.

وی با اشاره به اینکه زمانه ی ما به دلیل اینکه اسلام طلوع کرده و هجمه دشمنان متوجه اسلام است شهادت در این زمان مهمتر از ۳۰۰ سال قبل است گفت: امروز جامعه ما به دلیل دستاوردهای عظیمش با تهاجم روبه روست.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه تحریم در همه دوره ها بوده است و در دوران دفاع مقدس هم تحریم ها وجود داشت، گفت: آن زمان دشمن به دنبال تجزیه خاک ما بود و امروز نیز در جامعه کنونی با جنگ نابرابری روبه روییم.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه امروز راه ما ایستادگی است، گفت: دولت و همه دولت ها خدمتگزارند و هر کسی به میزانی کشور را به پیش برده اما مدیریت در این زمینه مهم است.

وی با بیان باید اخوت و برادری و همراهی و همزیستی و مثل هم بودن را در جامعه ایجاد کرد، گفت: در جبهه دفاع مقدس فرماندهان شهید ما قله بودند و دامنه های این قله ها سرسبز و پر از معنویت شد، به طوری که امروز مردم در قالب راهیان نور به جبهه می روند و جای پای آن ها را می بوسند که دلیلش همان قله های برافراشته است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه مدیر همچون یک قله برافراشته است، گفت: نقش آن از یک منبر بالاتر است، چون اگر جامعه به سمت صلاح یا غیرصلاح حرکت کند به مدیر آن جامعه برمی گردد.

سردار سلیمانی ادامه داد: مدیر دامنه ها را متاثر می کند و دینداری و امانتداری مدیر بر جامعه اثر دارد.

وی با بیان اینکه باید مدیریتی که در دوران دفاع مقدس لحاظ شد را در جامعه پیاده کرد، تصریح نمود: باید به نحوی پیش رفت که معنویت در جامعه رونق پیدا کند.

فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه بیان کرد: مردم از رهبر خود تابعیت دارند و تمام سطوح مدیریتی به نوعی نقش رهبر در جامعه هدف خود را دارند.

سردار سرلشکر سلیمانی با بیان اینکه متأسفانه در گزینش مدیران به جامعه ما ظلم شده است، گفت: نگاه حزبی در انتخاب مدیران گودال فساد ایجاد می کند.

وی در پایان با اشاره به اهمیت مدیریت در اداره کشور بیان کرد: مدیر باید بحران را مدیریت کند و خلاق باشد ودر بحران ها نترسد و جا نخورد چراکه لشکر متلاشی می شود.
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۵
حسین جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
زنده باد مالک اشتر زمان سردار پر افتخار امام خامنه ای ،
واقعا مایه مباهات است داشتن سرداران همچون سلیمانی ،که تعدادشان هم کم نیست
خداوند به احترام اقا امام زمان امثالشان رازیاد واز گزند خناثان حفظ نماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
خدا را شکر سربازان امام زمان همیشه آماده وبیدارند
سرباز ولایت
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
الا ان حزب الله هم الغالبون
جاء الحقو ذهق الباطل ان الباطل کان ذهوقا...
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
کاش مسئولین سه قوا قدر تو را بدانند سردار و به تو اقتدا کنند روحیه جهادی و شجاعت را جان دوباره بخشیدی سایه ات مستدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
ماشا الله به سرلشکر مقتدر
حضرت آقا(رهبری) به امثال شماهاست که پشت دشمنان را به خاک مالیده است
دولت آبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
سلام :
احسنت به سردار
فرمایشات ایشان هم درباره این ترامپ ابله بسیار دلنشین بود وهم درباره مدیران نالایق کشور.
بلای جامعه ما مدیران نالایق ویا فاسداست.
مردم از کم وکاستی ها نمینالند وهمیشه مشکلات را تحمل می کنند.
مردم بی عدالتی وفساد را تحمل نمیکنند.
وقتی یک مدیر ویا وزیر ویا... در ویلای چندهزار متری زندگی کرده ومیلیاردها ثروت دار چگونه متواند درد یک کارگر با حقوق نهصد ویک میلیون را درک کند؟
فساد سیستماتیک وقتی بوجود می آید که شفافیت وجود نداشته باشد.
تا دارائی و درآمد یک مسئول ومدیر ووزیر بطور شفاف مشخص نشده ودر اختیار عموم قر ارنگیرد،فساد روز به روز بیشتر میشود.
اگر مردم احساس کنند که در پیشگاه قانون یکسانند و برخی ها از هرگونه اعمال قانون مستثنی نباشند، مطمئن باشید خود مردم به مبارزه با فساد کمک میکنند.
ولی الان چون این احساس را ندارند ومی بینند که برخی ها میلیارد میلیارد اختلاص و... کرده ولی هیچکس جلودارشان نیست،به این باور نمی رسند که همه در برابر قانون یکسانند.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
به خدا افتخار میکنم که ایرانی هستم و با این صحبتهای شما جان دوباره‌ای گرفتیم . سردار عزیز . مسئولان کشور که به دنبال منافع خودشان و فرزندانشان در امریکا و اروپا هستند . واقعا جامعه افسرده بود. خدا سایه شما و رهبری را مستدام گرداند.
مهران حدادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
سلام.وقتی ببعضی مقامات میرسی بایدتوانایی حفظ اش راداشته باشی وهمین مهمترین اصلیست که زود دربعضی مواقع فراموش میشودوهمین بزرگتربن علت گرایش بسمت اشرافی گری وخودراتافته جدابافته دانستن است وبازهمین دلیل ساده است که دچاربحران مدیریت شده ایم حالاهمین اصل درباره شهیدان زنده مصداق نداشته که شاهدچنین های چون سلیمانی عزیزهستم وبازدقت کنیدنوع وچگونگی گویشش راتابیشتربگیریدنوع وسمت دشمنیهارامثلابایدکشته شو د
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکن
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
سلام درود بر این مرد بزرگ ایران
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
کاش ما هم میتوانستیم کاری بکنیم خداوند ظهور را نزدیک و نگهدار امام خامنه ای و تمام رزمندگان این مسیر باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
سلام به شما و تمام عزیزانی که برای حفظ ناموس و آب و خاک از جان مایه میگذارند، افتخار میکنیم به شما سردار سلیمانی، بنده افتخار خدمت سربازی در محیط سپاهیان دلیر را داشتم و از نزدیک با شیر مردانی مثل سردار شهید محمد ناظریان و سردار شهید سعید خوشبین را داشتم روحشون شاد و دعای آنها بدرقه راه شما عزیزان باد.
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
درود و سلام خداوند به سردارپرافتخارجهان اسلام احسنت به شجاعت و صلابت سخنانت.فرمایشات شمامرحمی بودبردل مردم ایران ای کاش مدیران نظام هم بدانند راه پیشرفت مقابله با دشمن است نه زیربارذلت رفتن
موسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
سلام. علیرغم مشکلات داخلی ، ای کاش سیاستمداران ما نیز مثل نظامیان ، محکم و کوبنده جواب بدهند . جواب قاطع همیشه بازدارنده است. به وجود مردانی چون سردار سلیمانی که کم هم نیستند و در رکاب ولایت هستند باید بالید.
محمد محمدی ازخمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
سلام سردار.خداحفظت کنه .دلمان گرم است به داشتن رهبری چون سید علی وسربازان دلاوری چون شما بزرگوار.خدا مسئولان خواب را بیدار کند تا اسلام ومملکت را یاری کنند وگرنه زیر پای دشمن بیدار میشوند.آمریکا هیچ غلطی نمیکند بالاترین دلخوشی آمریکا سستی مسئولان وبی تفاوتی وبی دینی فراگیر است باید کارکرد ودست روی دست نگذاشت وگرنه دیر میشود و حق هزاران محروم ومستضعف پایمال شده و برای جبران دیر میشود.خدایا بیدارمان کن تا پس از بیداری خدمت به مخلوقاتت را بفهمیم و راه شهادت را بر ما باز گشا تا به انتهای لذت معنویتت برسیم. اللهم عجل لولیک الفرج
عیسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
درودبر سردار. مسئولین دوزد کاش یک زره خدا ترس بودن واز خدا میترسیدن که ابروی مان را بردن وخانوادها را بیچارکردن ما یک سردار اقتصادی مثل قاسم سلیمانی میخوایم که جلوی دزدی رو بگیره
مهران حدادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
سلام.وقتی ببعضی مقامات میرسی بایدتوانایی حفظ اش راداشته باشی وهمین مهمترین اصلیست که زود دربعضی مواقع فراموش میشودوهمین بزرگتربن علت گرایش بسمت اشرافی گری وخودراتافته جدابافته دانستن است وبازهمین دلیل ساده است که دچاربحران مدیریت شده ایم حالاهمین اصل درباره شهیدان زنده مصداق نداشته که شاهدچنین های چون سلیمانی عزیزهستم وبازدقت کنیدنوع وچگونگی گویشش راتابیشتربگیریدنوع وسمت دشمنیهارامثلابایدکشته شو د
یاسر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
آفرین به چنین شیرپاک خورده ای سردار خدا حافظت باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
درود بر رستم زمانه
محتشم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
عرض سلام و ادب و احترام خدمت برادر ارجمند و گرامی سردار سلیمانی
سردار عزیز شنیده ام که شما را مالک اشتر زمان حال خطاب قرار می دهند لذا من نوعی از طرف ملت غیور ایران دست نیاز به سمت شما دراز می کنم و از شما در مقابل معاویه های زمان یاری می طلبیم . سردار شما خطاب به آمریکاییان فرمودید که مرد این میدان و طرف مقابل آنها شما هستید جسارتا با کمال تواضع عرض می کنم مرد این میدان شما نیستند من کارآفرین و امثال من مرد این میدان هستیم ، مرد روزهای سخت ما هستیم که بجای هزینه کردن پول هایمان در بازارهای سودآور ارز و سکه سعی به حفظ کسب وکارمان کرده ایم و اجازه نداده ایم که امید کارگری که برای این حقوق های ناچیز کار می کند ناامید شود .مرد این میدان آن زن ضعیف و درمانده افغانی است که برای من کار می کند می دانید شوهرش سرباز لشکر فاطمیون بوده در سوریه دچار جراحت شده و موج انفجار گرفته و مدتی که در بیمارستان بستری بوده کارت شناسایی خود را گم کرده و الان درمانده هزینه های درمان خود شده و همسر ستم کشیده اش باید شب تا به صبح از وی پرستاری کند و روز را برای حقوقی بخور و نمیر کنار ما کار کند ، آری سردار، مرد میدان این زن است .
سردار عزیز ما هم مثل شما حس مغمومیت داریم از آرامش خود و سودهای آنچنانیحاصل از سفته بازی را از دست داده ایم و برای چیزی ارزشمند تلاش می کنیم و آن آبادانی سرزمین مان ایران است وبرای تحقق این مهم از شما طلب کمک می کنیم ، سردار دست در دست مردم ایران قرار دهید ابتدا بایستی استعمار داخلی و داعش درون کشور را نابود کرد بعد به سراغ دشمنان خارجی رفت .اگر در کنار مردم کوچه و بازار قدم بزنید متوجه خواهید شد اسلام در حال غروب است نمی دانم چرا شما اسلام را در حال طلوع می بینید علی ایها الحال بیایید این گودال فساد مدیریت را با کمک مردم پر کنید . بیایید داعش های داخلی، اشرافیگری ، آقازاده های زالو صفتی که خون مردم را می مکند ، مدیران پیر و فرسوده وبی تدبیری که در چندین منصب حکومتی فعالیت می کنند را از سر راه این کشور بردارید .سردار شما خوب می دانید ایران سوریه نخواهد بود چطور ممکن است مردمی که در یک زلزله اینطور محکم پشت هموطنان کرد خود ایستادن تن به جدایی طلبی دهند چطور ممکن است مردم کرد ، لر ، بلوچ ، فارس و عرب و.... که چون یک پیکر در کنار هم زندگی می کنند تن به جدایی دهند . سردار قومیت های مختلف اگر رنج تبعیض نداشته باشد چرا بخواهد از جان خویش جدا شود . سرداری که خود را مرد این میدان می دانید غیورانه مرد این میدان باش دست این مردم را در مقابله با ظلم ظالمان بفشار بر داعش درون غلبه کن تا بتوانی بر داعش خارج از مرزهای این کشور نیز غلبه کنی و اگر چنین شجاعت و جسارتی نداری یا خدای ناکرده سهمی از سفره های ناسالم شان داری از این پس خود را مرد این میدان خطاب نکن .
و من الله توفیق . س. س
مریم
|
France
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
سلام توروخدا ی با خدا ب ما کمک کنه داریم از گرسنگی میمیریم هیچی نداریم بخوریم هیچکسم کمکمون نمیکنه الان چندروزه چیزی نخوردیم التماس میکنم کمکمون کنید توروخدا
محمدرضا کیانفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
محمدرضا کیانفر:
.
سردار محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران گفت: با تحریم به خودکفایی و انسجام ملی می رسیم و پس از تحریمها قدرتمندتر خواهیم شد،

سردار جعفری عزیز،
شنیدن این فرمایش از زبان شما موجب تأسف است زیرا استقبال از تحریم به حساب می آید،
دوست ارجمند،
به هیچوجه من الوجوه نمی توان مطمئن بود که پس از تحریمها وطنی برایمان باقی مانده باشد که انتظار داشته باشیم قدرتمندتر باشد یا غیر قدرتمندتر،
سرور گرامی،
کشور عزیزمان در سراشیب سقوط قرار گرفته و تنها راه نجاتش در این است که همه دوستداران وطن متحد شویم و تلاش کنیم دو فوریت عملی گردد:
۱- مذاکره با آقای ترامپ جهت رفع تهدیدات خارجی،
۲- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی که جمهوری اسلامی چهل سال زیر پاگذاشته، برای حل مشکلات داخلی،
با تشکر از توجه شما،
مریم
|
France
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
سلام توروخدا ی با خدا ب ما کمک کنه از گشنگی داریم میمیریم شمارا ب خدا کمکمون کنید الان چندروزه چیزی نخوردیم داریم از حال میریم
محمدرضا کیانفر
|
Netherlands
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران گفت:
اگر آمریکایی‌ها در لانه جاسوسی باقی می‌ماندند، انقلاب اسلامی عمر چهل ساله نمی‌کرد،

آقای جعفری،
فرمایشتان درست است، شاید انقلاب اسلامی عمر چهل ساله نمی کرد اما بدون شک اسلام عمر جاودانه می کرد،
حمله به سفارت آمریکا و به قول آلمانیها گایزل نامه، یعنی گروگانگیری باعث شد با دست خودمان اسلام عزیز را که مهمترین ذخیره فرهنگی مان بود قربانی کنیم،
سرور گرامی،
وظیفه ما تشویق جمهوری اسلامی به انجام دو اقدام فوری است:
1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
با تشکر از توجه شما،
جلیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
سلام خیلی مردی سردار بزرگ ارزو دیدنتون را دارم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین