تابناک گزارش می دهد؛
نماینده کهگیلویه بزرگ در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالان حوزه رسانه در سراسر استان به ویژه خبرنگاران فهیم کهگيلويه تبریک گفت.
کد خبر: ۶۴۰۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵ 07 August 2018

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت، عدل هاشمی پور در پیامی فرا رسیدن 17 مردادماه بزرگداشت روز خبرنگار را به تمامی زحمتکشان و فعالان عرصه قلم و رسانه در کهگیلویه بزرگ تبریک گفت.

متن این پیام در ادامه می آید؛ 

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ

ن، سوگند به قلم و آنچه مى ‏نويسند

در تلاش برای ثبتِ حقیقت جوهر جانش خشکید تا جوهر قلمش خدایی بماند و نامش نه فقط به برای خود، بلکه به عنوان نماد، رسالتی عظیم را برحرفه ای سترگ، یدک بکشد و در بلندای تاریخ به ثبت برساند.

17 مرداد سالروز شهادت شهیدِ ثبتِ حقیقت و واقعیت محمود صارمی گرامی باد.

در دنیای پرشتاب امروزی تولید نرم افزارهای اطلاع رسانی، سرعت بیشتری به خود گرفته و امواج و فرکانس های نشر، مرز جغرافیایی نمی شناسند. حجم وسیع چنین نرم افزارهایی نقش، اهمیت، حساسیت، ظرافت و مسئولیت اصحاب رسانه را تبیین و تحکیم می بخشد.

در این دهکده جهانی مجاهدان ِمیدان، ِحقیقت نگاری به قصد آگاهی بخشی سربازان ایران اسلامی و در زمره افسران جنگ نرم هستند که نقش بی بدیلی در بالندگی، پایندگی و سربلندی کشور عزیزمان و نیز در عرصه دیپلماسی رسانه ای ایفا می کنند.

تلاشگرانی که شغل خطیر آنان، زمان و مکان و خطر نمی شناسد و همواره در فراهم نمودن نشرِ دقیق وقایع و اخبار، حتی از جسم و جان مایه می گذارند تا رسالت خود و قلم به عینیّت برسد.

در دنیای پر تلاطم کنونی حجم وسیع هجمه ها و کثرت ابزارهای معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه و مسئولیت دینی و ملیِ این قشر زحمت کش بی ادعا را سنگین و سنگین تر می نماید.

اینجانب ضمن گرامی داشت روز خبرنگار، این روز خجسته را به تمامی خبرنگاران و زحمت کشان عرصه اطلاع رسانی که چشم و گوش و زبان گویای جامعه اند و نقش برجسته ای در ارائه و انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی عهده دار هستند به ویژه خبرنگاران با صداقت، پرتلاش و خستگی ناپذیر استان، خاصه خبرنگاران و اصحاب رسانه حوزه انتخابیه ام تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از صمیم قلب توفیق، سلامتی و سربلندی این قشر خدوم را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

عدل هاشمی پور

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار