رئیس دانشگاه پیام نور استان خبرداد؛
سجادی ابراز داشت: امکان ثبت نام برای تمامی داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور وجود دارد، حتی کسانی که در کنکور سراسری سال جاری شرکت نکرده اند نیز می توانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند.
کد خبر: ۶۴۱۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹ 08 August 2018

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال  97 از سوی سازمان سنجش اظهار داشت: دانشگاه پیام نور استان امسال نیز  پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه است.                 سجادی ابراز داشت: امکان ثبت نام برای تمامی داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور وجود دارد، حتی کسانی که در کنکور سراسری سال جاری شرکت نکرده اند نیز می توانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان تاکید کرد: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده و یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور که گزینش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم ) صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

وی افزود: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند نیز باید همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و اخذ دفترچه راهنما، ضمن آگاهی از رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه، نسبت به ثبت نام اقدام و جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراکز و واحدهای این دانشگاه مراجعه نمایند.

سجادی دانشگاه پیام نور را به دلیل دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، منحصر به فرد دانست و عنوان کرد: شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین و افرادی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می آورد.

وی ضمن اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است، اظهار داشت: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، امکان تحصیل همزمان در دو رشته، آزمون های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان در پایان گفت: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به دانشگاه پیام نور استان واقع در خیابان گلستان 6 مراجعه و در سایر سطح استان نیز به مراکز و واحدهای این دانشگاه مراجعه نمایند.  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار