امام جمعه کبگیان :
علی وحدانی فر با اشاره به جواب دکتر روحانی به ترامپ گفت: سخنان دکتر روحانی مبنی براینکه اول مطالبات جمهوری اسلامی ایران که حق ملت ماست پرداخت شود بعد مذاکره می کنیم جواب کوبنده وتحسین برانگیزی بود. 
کد خبر: ۶۴۱۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲ 10 August 2018
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد از چیتاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی وحدانی فر امام جمعه کبگیان در خطبه های نماز عبادی سیاسی ۱۹مرداد۱۳۹۷ چیتاب باتوصیه خود ونمازگزاران به رعایت تقوای الهی وپرهیز ازگناه گفت: هرلحظه باید خود را آماده سفر به آخرت کنیم ومنتظر پیک مرگ باشیم وبه توصیه رسول رحمت ومهربانی حضرت محمد(ص) به امام عالم علی بن ابیطالب(ع) که فرمود: هرگاه مردم مشغول اعمال دنیا هستند برای آخرتت تلاش کن زیرا اولویت سفر به آخرت امور واجب انسان است ودنیای زودگذر کاروانسرائی بیش نیست.
امام جمعه کبگیان باتبریک اول ذی الحجه سالروز ازدواج آسمانی امام علی وحضرت زهرا سلام الله علیها گفت: ایمان به خدا، شرط انتخاب با مذاکره به والدین درشیوه ملاک معیارهای دینی برای انتخاب همسر، از خروجی ازدواج این دو زوج برتر بود که متاسفانه در عروسیهای امروز ما اصلا رعایت نمی شود. 
علی وحدانی فر گفت: چشم و هم چشمی والدین در تهیه جهاز سنگین برای دختران و با تعصبات بیجای مادران چنان رقابت مسموم ونابرابری در فرهنگ ازدواج ایجاد کرده که برای اکثر والدین بی بضاعت در راستای تهیه اکثر خواسته ها کمرشکن و طاقت فرساست.
دکتر وحدانی فر خطاب به خانواده ها وزوجین گفت:عامل بن بست ایجاد شده در ترافیک ازدواج فاصله گرفتن از سبک زندگی اسلامیست که تنها راهش الگو برداری از نوع زندگی ائمه اطهار با اجرا در میدان عمل است. 
حجت الاسلام والمسلمین علی وحدانی فر باتسلیت شهادت امام جواد خطاب به حاظرین گفت: کسیکه در سن ۸سالگی در منگنه تمسخر مذاهب و فرقه های مختلف در هجمه و فشار سنگین قرار داشت و با مناظرات متعدد با اقوام مذاهب مختلف کلیمی مسیحی حنبلی و اهل سنت، بصورت گویا وبلیغ جواب منطقی به آنان داد وباعث   تحکیم حقانیت شیعه وبرطرف کردن دیدگاههای انحرافی شد باید هم در این سن کم به امامت برسد. 
علی وحدانی فر با اشاره به وجود نواده امام در چیتاب گفت: برکت شهر و دیارمان از وجود مطهر مرحوم سید آقاعلی(ره) که از جدسید کاظم بزرگ واز نوادگان این امام همام هستند ونفس روحانیش باعث برکت و رزق دیارمان است.
خطیب جمعه کبگیان با اشاره به وضعیت حال مملکت گفت: اوضاع احوالات امروز در جامعه که کلیدش تحقق اقتصاد مقاومتی برای حل مشکلات است نیازمند مدیرانی با تقوا و ولایتمدار که دارای روحیه جهادی،و انقلابی میباشد که با نقد پذیری وبرخورداری از شرح صدر درمیدان مبارزه بافقر وفساد وتبعیض با مدیریت در کار آمدی بالا صد اشرافیگری باشد.
این خطیب جمعه درباره اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره مذاکرات با جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت آمریکابا هدف ایجاد فشار روانی در جامعه از یک طرف برشدت تحاریم متعدد می افزاید و از سوی دیگر خواهان مذاکره با ماست. 
علی وحدانی فر با اشاره به جواب دکتر روحانی به ترامپ گفت: سخنان دکتر روحانی مبنی براینکه اول مطالبات جمهوری اسلامی ایران که حق ملت ماست پرداخت شود بعد مذاکره می کنیم جواب کوبنده وتحسین برانگیزی بود. 
خطیب جمعه کبگیان با اشاره به ۳۱مرداد سالروز حمایت از صنایع کوچک گفت: پل رسیدن به پویائی اقتصادی و دستاورد تاسیسات غول صنایع بزرگ اهمیت دادن به صنایع کوچک است که با برداشت موانع رشد بنگاههای کوچک، مالیات بر ارزش افزوده،جلوگیری از واردات کالاهای خارجی و قاچاق کالا، میتوان به این صنایع جان تازه وپیشرفت محسوسی داد.
حجت الاسلام والمسلمین علی وحدانی فر با اشاره به بیانیه و فتنه انگیزی گروهکهای منافق که باحمایت آمریکا ویهود و دلارهای شیوخ خائن و غرب پرست شعار تخریب انقلاب را سرمی دهند گفت: هم آنان و هم شرکاء هزار رنگشان میدانند که جمهوری اسلامی ایران دره های پرپیچ خم و زیادی، را در دست اندازهای ساختگی فتنه غرب ومنافقین به سلامت پشت سر گذاشته و به حول قوه الهی باقدرت مطلق اتحاد مردم وبصیرت مسئولان در آینده ای نزدیک جشن۴۰سالگی خود را باشکوه بزرگ برگزار خواهد کرد وخواب رویا پردازان فتنه گر جز به صلابت ملت و ارتش و سپاه ما تعبیر نخواهد شد.
این خطیب جمعه باتبریک روز خبرنگار گفت: افسران سایبری جنگ نرم در بخش ما با کمترین توقعات و چشمداشتی بهترین ماموریت را در نهایت کیفیت انجام میدهند زیرا آنان صدای ملتند که با هوشیاری وبیداری خود مشکلات مردم را به گوش مسئولان میرسانند وپل تعاملات بین مردم و مسئولانند.
دربین الصلاتین ازطرف دفتر امام جمعه وبخشداری وشهرداری وشورای شهر چیتاب به پاس زحمات از آقایان جواد عالی منش سیدحامدخادمی واسماعیل رسام خبرنگاران بخش تجلیل وتقدیر شد٫.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار