کد خبر: ۶۵۳۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴ 10 September 2018
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)دهدشت اظهار کرد:در حالی که کشور تحت تحریم همه جانبه دنیای استکبار است و مسوولان بیمارستان ها تمام هم و غم خود را صرف تامین دارو و تجهیزات بیمارستانی کرده اند،متاسفانه در داخل کسانی هستند که در زمین دشمن بازی می کنند و هم راستا با منافع دشمن خود تحریمی را شروع کرده اند!
طاها خادمی عنوان کرد:سازمان انتقال خون استان کهگیلویه و بویر احمد مدت هاست که به بهانه مطالبات مالی از توزیع خون به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت خودداری می کند.
خادمی با بیان اینکه ،سازمان انتقال خون استان با توجیه داشتن طلب مالی،از دادن خون به بیمارستان دهدشت جز در موارد اورژانسی خودداری می کند تصریح کرد:در حالی که ثانیه ها و دقیقه ها در موارد اورژانسی تعیین کننده مرگ یا زندگی یک بیمار است باید با تایید اورژانسی بودن توسط پزشک معالج ،خودرو از دهدشت حرکت کند تا خون را از انتقال خون دریافت کند که رفت و برگشت و دریافت خون پروسه ای است که نزدیک 5 ساعت زمان می برد و  می توان گفت آن خون دیگر نوش دارو بعد مرگ سهراب است!
وی با اشاره به اینکه آیا بهانه طلب مالی از بیمارستان توجیه درستی است که انتقال خون بخواهد از دادن خون خودداری کند گفت:بدون شک کشورهایی که ایران را مورد تحریم قرار داده اند به نظر خود دلایل منطقی دارند همانگونه که سازمان انتقال خون استان از نظر خود دلایل منطقی دارد!
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت ادامه داد:بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت 20 میلیارد طلب از بیمه های مختلف دارد، آیا رواست اینجانب نیز به تاسی از رفتار ناصواب رئیس انتقال خون از ارائه خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی و خدمات درمانی به بهانه طلب مالی از سازمان های بیمه، خودداری کنم؟!
خادمی در پایان مطرح کرد:در حالی که مطالبات بیمارستان امام خمینی دهدشت(ره) از سازمانهای بیمه دریافت نشده است از چه منبعی باید مطالبات انتقال خون پرداخت شود؟!/کبنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار