استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سه روز آینده ممکن است چند مدیر کلیدی استان تغییر کنند که چندین ماه روی این موضوع کار کرده‌ایم اما مشکلی همواره وجود دارد که یا این قبول نمی‌کند و یا آن قبول نمی‌کند.
کد خبر: ۶۵۳۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰ 10 September 2018
تابناک کهگیلویه و بویراحمد / سیاسی ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سه روز آینده ممکن است چند مدیر کلیدی استان تغییر کنند که چندین ماه روی این موضوع کار کرده‌ایم اما مشکلی همواره وجود دارد که یا این قبول نمی‌کند و یا آن قبول نمی‌کند.

علی‌محمد احمدی عصر امروز در نشست با ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد که به همت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان در محل دفتر امام جمعه یاسوج برگزار شد با بیان این که مشکلات مردم دغدغه همه ماست اظهار کرد: دولت و مجموعه حاکمیت یک خانواده هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این که افتراقی میان دفتر استاندار و امام جمعه و نماینده وجود ندارد خاطرنشان کرد: به نوبه خود در یک سال خدمتی که تاکنون در استان داشته‌ام از چارچوب فکری که برای خدمت به مردم و تقویت نظام بوده عدول نکرده‌ام.

این مسؤول با بیان این که استان کهگیلویه و بویراحمد از جهاتی ویژه است افزود: از این که مردم با هم همخون و برادرند بسیار خوشحالیم و همه مردم استان برای ما یکسان هستند و هرگز برای خدمت به همه آن‌ها به فکر تبانی و دور زدن قانون نیستیم.

وی در خصوص عزل و نصب مدیران و مشکلاتی که از این بابت در استان وجود دارد گفت: در دو سه روز آینده ممکن است چند مدیر کلیدی استان تغییر کنند که چندین ماه روی این موضوع کار کرده‌ایم اما  مشکلی همواره وجود دارد که یا این قبول نمی‌کند و یا آن قبول نمی‌کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: استان شکل خاصی دارد و به اندازه کافی آدم در تهران وجود دارد که فرمایشات سایسی دارند و دغدغه استان را دارند!!.

احمدی با بیان اینکه بعضی از چیزها را در استان نهادیه کردیم افزود: از وظیفه خود تا توانستیم عدول نکردیم و در این راه با کسی هم تعارف نداریم و با بی‌قانونی برخورد کردیم و بعضی هم ناراحت شدند ولی الان فهمیده‌اند که لازم بوده است.

وی در خصوص یکی از دغدغه‌های ائمه جمعه که از مدیران پروازی در شهرستان‌های خود گلایه‌مند بودند اظهار کرد: از حراست و بازرسی می‌خواهیم که پی‌گیری‌های لازم انجام شود./فار
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار