رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:
حجت‌الاسلام صفدر پناهی  : جریان آقای احمدی‌نژاد یک جریان انحرافی بوده که در خط ولایی نیست و موضع‌گیری‌ها و مخالفت‌های وی نشان می‌دهد که وی ولایی نیست.
کد خبر: ۶۵۴۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲ 11 September 2018
تابناک کهگیلویه و بویراحمد/ سیاسی ، رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس جمهور سابق ایران را لجن سیاسی نامید و تاکید کرد: وی مرده سیاسی نبوده بلکه لجن سیاسی است.

حجت‌الاسلام صفدر پناهی  گفت: جریان آقای احمدی‌نژاد یک جریان انحرافی بوده که در خط ولایی نیست و موضع‌گیری‌ها و مخالفت‌های وی نشان می‌دهد که وی ولایی نیست.

وی با انتقاد از کسانی که رئیس جمهور سابق را به شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت کردند و از وی استقبال نمودند، اظهارداشت: در پیامی که به دوستان خود دادم به آنان گفتم که هرنوع استقبال از آقای احمدی نژاد به نفع جریان انحراف خواهد بود.

رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: جریان انحراف در مقابل جریان ولایی قرارگرفته و هرگونه آب به آسیاب این جریان ریختن اگرچه نامحسوس هم باشد بمعنای زوایه گرفته با ولایت است.
احمدی نژاد لجن سیاسی است/دعوت از احمدی نژاد در بهمئی خطای بزرگی بود

پناهی بااینکه مشکلات کنونی کشور نتیجه و محصول لجبازی احمدی نژاد و لاریجانی است، تصریح کرد: هم احمدی نژاد آدم لجوج و بی سلیقه ای بود که وقت مملکت را گرفت و فقط مشغول جریان انحرافی بود و هم لاریجانی باوجود مشکلات اقتصادی کشور، وقت مجلس را درگیر با احمدی نژاد کرد.

پناهی، برگزاری آئین استقبال از احمدی نژاد در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد را هم سبب ایجاد حاشیه جدید برای مدیران دولت دوازدهم خواند و خاطرنشان کرد: مدیران دولت دوازدهم با وجود چنین حاشیه هایی از زیر بار پاسخگویی به مردم فرار کرده و شانه خالی می کنند.

وی گفت: به دوستانی که احمدی نژاد را به بهمئی دعوت کردند گفتم که دعوت از ایشان یک نوع فضاسازی است که بنفع دولت تمام می شود اما دوستان توجهی نکردند و از احمدی نژاد دعوت کرده و استقبال نمودند.

رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه روشن می باشد که جریان احمدی نژاد و مشایی یک جریان انحرافی است، یادآورشد:‌ متاسفانه مدارکی اکنون به دست آمده که جاسوس بودن مشایی اثبات شدنی است.  

پناهی گفت: دوستان ما در بهمئی اشتباه کردند که احمدی نژاد را به این شهرستان دعوت کردند زیراکه ایشان را دیگر نمی توانیم ولایی بنامیم و معتقدم استقبالی که از وی شد بنفع جریان انحرافی بود.

بگفته وی سه دلیل برای استقبال از احمدی نژاد در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد وجود داشت و بیشترین استقبال کنندگان کسانی بودند که به سابقه خدمات احمدی نژاد در دولت نهم نگاه کرده  و آن خدمات را به یاد دارند.

رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دسته دوم نیز ناراضیان از وضعیت کنونی بوده و دسته سوم نیز دوستان دعوت کنندگان بودند که به احترام دعوت کنندگان در استقبال از احمدی نژاد حاضر شدند.

پناهی با بیان اینکه خواص در مواجه با احمدی نژاد و جریان انحرافی باید نقش خوبی ایفا کرده و در راه درستی حرکت کنند، ادامه داد: دوستان ما که در شهرستان بهمئی از آقای احمدی نژاد دعوت کرده بصیرانه عمل نکردند.

وی در بخشی از سخنان خود باتاکید براینکه آقای مبشری و دوستان وی در بهمئی خطایی بزرگی کردند که از احمدی نژاد استقبال کردند، ادامه داد: من به دوستان در بهمئی گفتم که سابقه افراد نمی تواند ضامن حال فعلی آنها باشد.

رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد به پیام های ارسالی خود به حمدالله مبشری فرماندار اسبق دولت احمدی نژاد در شهرستان بهمئی هم اشاره و تصریح کرد:‌ من حق را به دکتر هدایتخواه می دهم زیراکه احمدی نژاد به هیچ وجه در راستای جریان ولایت نیست.

پناهی گفت: به دوستان در بهمئی گفتم که در شرایط فعلی به هیچ وجه از احمدی نژاد در بهمئی دعوت نکنید و آقایان توجهی نکردند و دعوت را انجام دادند که متاسفانه آقای مبشری و کسانی که این کار را کردند خطای بزرگی کردند.

وی افزود: شاید آقای مبشری و دوستان دیگر فکر می کنند در شرایط کنونی کسانی را بیاورند که مشکلات کنونی دولتمردان را بیان کند اما اگر خوب تحلیل می کردند به این نتیجه می رسیدند که دولت فعلی محصول لجبازی دولت دهم است.

پناهی باتاکید براینکه اگر خواص دچار مشکل شوند ممکن است زوایه ای ایجاد کنند، ادامه داد: دوستانی که از آقای احمدی نژاد در بهمئی دعوت کردند دوستان خوش سابقه ما هستند اما بصیرانه عمل نکردند.

وی گفت: امیدوارم این دوستان مجموعه عملکرد احمدی نژاد در دولت های نهم و دهم را تاالان بررسی و ببینند آیا از ولایت زاویه گرفته است یا خیر؟

رئیس دفتر شورای سیاستتگذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دوستان باید مواظب باشند که در پازل جریان های مخالف بازی نکنند زیراکه این جریان ها از خدا می خواهند که دعوای بین جریان ولایی اتفاق بیفتد.

پناهی از جریان اصولگرایی خواست از درگیر شدن با هم بپرهیزند و در یک فضای منطقی همدیگر را تحلیل کنند.

** عقبه فکری روحانی فتنه ۸۸ است 

رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد معتقدست عقبه فکری حسن روحانی رئیس جمهور ایران همان فتنه ۸۸ است.

پناهی گفت:‌ کشور بعد از فتنه ۸۸ نباید به دست کسانی می افتاد که وارث فتنه می بودند و تقابل بین احمدی نژاد و لاریجانی سبب شد دولت یازدهم به دست کسانی بیفتد که عقبه فکری آنان همان جریان فتنه و آقای خاتمی و هاشمی است.

وی با بیان اینکه اگرچه آقای روحانی ادعا می کند اعتدالگرا است، اظهارداشت: عقبه فکری آقای روحانی اعتدال نیست و فقط با لفاظی ها قضیه را جور دیگری وانمود می کند.

رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از عملکرد دولت های یازدهم و دوازدهم هم خاطرنشان کرد:‌سوء مدیریت دولت فعلی سبب بوجود آمدن مشکلات اقتصادی و نارضایتی مردم شده و هرگونه حاشیه سازی سبب می شود تا مدیران این دولت پاسخگوی رفع مشکلات مردم نباشند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
من طرفداراحمدی نژادنیستم اماادب سیاسی هم خوب چیزیه امام جمعه محترم
امرلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
تا رئیس جمهور بود ارزوت بود دودستی بهش سلام کنی و کفشاشو پاک کنی حالا لجن شد تف بر روزگار واین انسانهای دو رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
نکنه شما خدایی.واویلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
در پیامی که به دوستان خود دادم به آنان گفتم که هرنوع استقبال از آقای احمدی نژاد به نفع جریان انحراف خواهد بود.


اقای پناهیان : فکر کنم اگر پیام نمیدادی اینهمه شلوغ نمیشد
کربهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اصلا ترو من تا حالا میشناختم که الا انتقادت مهم باشه

چه گلی به سر استان ایثار و شهادت رسونیدن که هنوز که هنوزه از مرکز تا شهرستانهاش بدبختن

اون دوستی که ایشان را دعوت کرد برادر ٣ شهید هست تو چه وفاداری به این کشور داری
حتی پول نماز خوندنت رو از ولایت میگیری
سید حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اینها در جهت اهداف اسراییل هستند چنانکه شیمون پرز ملعون گفته بود باید بودن با احمدی نژاد ننگ تلقی بشه، شیخ حالا خوب شد چهره خودت رو رو کردی. تمام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
خفه شو آخوند بی خاصیت!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درد و بلای احمدی نژاد توی سرت بخوره شیخ!
سرباز صفر نظام
|
Germany
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
ایشان درست تحلیل کردن منهاي لجن سیاسی که حتی اگر باشد و گفتنش جالب نبود بقیه حرف ایشان کاملا درسته
اين مطلب رو چند بار مرور کنید نکات ریز و مهمی توش بود خدا خيرت بده استاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
استاد!؟
ایشون استاد کدوم حوزه علمیه در کشور آلمان هستند؟
درس خارج هم دارند؟
نانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
من اصلا طرفدا احمدی نژاد نبوده و نیستم ولی خوشم می یاد شماها که یه روز اونو نماینده امام زمان می دونستین و این حرف رو به خورد مردم دادین... الان چی می گین!!!! اصلاً شما کی هستی که ولایی و انحرافی بودن اشخاص رو تشخیص می دین یه مشت آدم نون به نرخ روز خور به قول (کر بهمئی)حتی پول نماز خوندنتون رو هم از ولایت می گیرین...
اگه احمدی نژاد مرده و لجن سیاسیه بقیه هم اونم نیستن...
از طرف مردم بهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
واقعا متعجم از آقایان که می گویند گروه انحرافی یعنی چه؟ انگار که در این کشور زندگی نمی کنند!! بابا مسئله گروه انحرافی از دولت دوم احمدی نژاد که قرار بود مشایی معاون اول شود و رهبری مخالفت کردند مصطلح شده است و این اصطلاح از طرف اصولگرایان نامگذاری شده است انحراف یعنی قبول نداشتن شریعت . آغایون بروند تحقیق کنند حالا یک اشتباهی شده رخ داده باید از مردم شریف بهمئی عذرخواهی کرد که به اسم گرامیداشت شهدای 17 شهریور یک متینگ محاکمه نظام راه انداختید و گرنه مراسم شهدا می بایست در مسجد برگزار می شد حالا جناب آقای هدایت خواه و حاج آقای پناهی فقط روشنگری کردند بخصوص آقای هدایت خواه اسم کسی از افراد بومی هم نبردند باید اینطوری برخورد کرد؟!!متاسفانه آغایونی که دست به جواب آقایات پناهی و هدایت خواه را می دهند پسر خواهران و بستگان نزدیک آقای مبشری هستند که با فامیل های طیبی ...جوابیه انتشار می دهند به هر حال از طرف مردم بهمئی نیستند ما مردم بهمئی هیچ فرقی بین مبشری وحاج آقای پناهی و دکتر هدایت خواه نمی گذاریم و در همین جا از آقای مبشری می خواهیم که به مسئله خاتمه دهد ماه ماه محرم است اجازه دهید مردم مشغول عزاداری شوند
hosein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
من یکی رو میشناسم لجن مذهبی است، عصبانیت نداره این به اون در
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
مردم نشان دادن لجن سیاسی کیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
یکی به این شخص بفهماند اگر سران نظام جای رفتند با کمترین محافظ چون مردم احمدی نزاد را دوست دارن با نظر مردم شوخی نکن بهمان دفتر نمازت بچسب
دختر بهاری
|
France
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
حاجی حالتون چطوره

حاجی میشه این روزا رو منبرهاتون کمی از رابطه تتلو با رئیسی کاندید دوره قبلت برا مردم سخن بگی

بلاخره تتلو از رفقای بی نظریتون بوده
هر چه نباشه کمتر از جنابعالی برا قبولی رئیسی زحمت نکشیده


بدجوووووور مشتاقیم از نظریه پردازی های این رفیقتون توی این دهه محرم برا مردم سخن بگید

از هدایت خواه و سایر ائمه جمعه هم لطفا بخواه توی منبرهاشون
توی نوشته هاشون برای سایت ها از این رفیق جوون جونی تون برا مردم سخن بگن
بگن این شب ها این رفیق زحمتکش توی دوره انتخاباتی تون چ غلط بزرگی ک نکرده
بویراحمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
رئیس دفتر شورای سیاست گذاری.!!!
خوش به حال چوپان ها سیاستشان با دیانتشان یکی است .!
و آن چرای گوسفندان در کوههای و پرپایی نماز در نزدیکترین چشمه هاشت. استاد بهمن بیگی دیگر از پشت کوهها کسی نمی آید . و این چنین است حال و احوال این روزهای ما .
میرسالاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
سیاسی نیستم ولی احمدی هشت سالی رییس جمهور مابودتلاشش برای برپایی عدالت بوده وخیلییییی کار هم کرده
على
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
خطاب به دختر بهاري شما هم به خاطر اهداف پليدى كه در سر داشتين به اقاى روحانى رأى دادين الان ببين وضع مملكت را
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار