حجت الاسلام وحدانی فر : عزیزانی که با جبهه گیری سیاسی دراین موقعیت با طعنه به ناتوانی دولت در هنجارهای سیاسی اقتصادی جبهه گیری می کنند بدانند خلاف اخلاق است والان وقت تصویه حساب سیاسی نیست.
کد خبر: ۶۵۵۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲ 14 September 2018
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد از چیتاب حجت الاسلام و المسلمین علی وحـدانی فر در خطبه های نماز نماز عبادی سیاسی جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ با توصیه خود و نماز گزاران گفت: جلب رضایت خدا در گِرُوِ ترک مُحرَمات ، و غلبه برهوای نَفس با خروجی داشتن تقوای الهی است.
وحدانی فر با اشاره به سکرات مَـوت گفت : نهایت دنیا مرگ و نهایت مرگ نبودن و نهایت نبودن ورود به بودن ابدی در آخرت است و انسان در حالتِ مرگ ، مانند فرد مست سرگردان است و قوه تشخیص از او گرفته میشود امّا تلاش می کند خودش را بروز دهد ولی همه یاد او از بین میرود و علت ترس از مرگ دربرخی دل کندن از آبادانی دنیا و ترس از نداشتن توشه آخرت است که باید مراقب باشیم.
خطیب جمعه کبگیان با اشاره به فرصت ماه محرم برای خودسازی و توبه مجدد گفت: وقتی صیاد شیرازی در زمان جنگ از فرماندهی خود ده روز از سال رامرخصی میگرفت تا بعنوان نظافتچی سرویسهای بهداشتی محله شان در ماه محرم حاظر باشد و آیت الله بروجردی که استاد الاعظم فقهائی چون امام راحل،بود خاک پای زائرین امام حسین را طوطیای چشم دردِ خود میکرد ماها چرا اینقدر بی تفاوت باشیم!.
علی وحدانی فر تصریح کرد: هرکس در مجلس اهل بیت شرکت نکند، بافرصت سوزی بخت خود را از دست داده و متضرر شده است زیرا این موقعیتها هستند که انسان را به توفیق درجات عالی وکمال درآخرت میرسانند.
دکتر وحدانی فر با اشاره به ادعای ترامپ در توهم مذاکره با جمهوری اسلامی ایران گفت: اوج نادانی ترامپ در توهماتش است که کاهش نفوذ سلطه ایران را در خاورمیانه میداند و با این افکار پوچ ادعای مذاکره با جمهوری اسلامی در سر دارد.
این خطیب جمعه افزود: 
اولا قدرت سلطه جمهوری اسلامی روزافزون و تا قلب مدیترانه و بیشتر خواهد رفت درثانی دشمن به مرحله خودباوری قدرت جمهوری اسلامی  رسیده و میخواهد با جنگ رسانه ای در فضاهای متعدد مجازی و ماهواره ای با القاء آینده مبهم وضعیت معیشتی واقتصادی مردم را در جامعه درونی راه بیاندازد تا با تفرقه افکنی بین مردم و مسئولان نقشه مد نظر خود را برجو جامعه حاکم کند.
این خطیب جمعه تصریح کرد:انقلاب برای رسیدن به هدف والا از گردنه های پرپیچ و خمی گذر کرده است که عزم جدی مسئولان باتلاش بی وقفه در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بامدیریت در انهدام یاس پراکنی دشمن در تعامل با روحیه مقاوم مردم میتواند قطار انقلاب را از این گردنه موجود هم عبور دهد.
 
امام جمعه

وی با اشاره به جنگ رسانه ای موجود و دلبستن عده ای به باورهای دیکته شده دشمن گفت: نخبگان تریبون به دستان وصاحب منصبان رسانه ای پادزهر بذر سَمّیِ ناامیدی دشمن در مقابله با تزریق نا امیدی و یاس به شاکله نظامند و عزیزانی که با جبهه گیری سیاسی دراین موقعیت با طعنه به ناتوانی دولت در هنجارهای سیاسی اقتصادی جبهه گیری می کنند بدانند خلاف اخلاق است والان وقت تصویه حساب سیاسی نیست بلکه پیکان وحدت است که تیر حل مشکلات ملت توسط دولت را درسایه تلاش وتعامل سه قوه به هدف خواهد زد. 
حجت الاسلام وحدانی فر با اشاره به توقعات برخی که برخورد شدیدتر از رهبری با ریاست جمهور را حلال معظلات موجود میدانند گفت:  اولا که مقام ولایت بعنوان مشاوره وارشاد دولت چراغ راه مسئولان در راه خدمت صادقانه به مردم است و مطالبه از رهبری خطاست ونحوه انتقاد از دولت باید جوری باشد که مردم دچار بیماری بدبینی نشوند زیرا با رأی همین مردم دولت انتخاب گردید.
 وی بیان کرد: ما انقلاب کردیم که دیکتاتوری نباشد و علی  رغم نصایح پدرانه و حکیمانه رهبری در باید ونبایدها دولت منتخب ملت است وخود باید بامدیریت صحیح و تلاش جدی برای بهبود وضعیت موجود چاره ای بیاندیشد.
امام جمعه کبگیان با اشاره به حملات موشکی سپاه به مقر تروریستهای پژاک هم گفت: اشتباه محاسباتی دشمن در شناسائی توان موشکی و نظامی جمهوری اسلامی ایران باعث شد که در احمقانه ترین دلخوشی خود پژاک را نقطه قوت و پوئن مثبت ضربه به نظام بدانند اما باهویدا شدن این قدرت در ناامیدی به یقین رسیدند که کمترین برد موشکی ایران بیش از۲۰۰۰کیلومتر با هدف زنی دقیق است.
وی با اشاره به نادانی دشمن در تفرقه میان ایران و عراق گفت: علی رغم تزریق چاشنی بیداری و آگاهی ما و کشور عراق اما به قول امام صادق علیه السلام خداوند دشمنان مارا احمق آفریده زیرا آنان زمانی به کمرنگ کردن مسئله اربعین دامن میزنند که کشور عراق درنهایت تلاش و کوشش خود این میدان جهانی را با تلاش وصف ناپذیرش آماده و ملت ایران برای ثبت نام در این پیاده روی جهانی لحظه شماری می کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار