کد خبر: ۶۷۵۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۶ 03 November 2018
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه ؛«جعفر نیک بخت»فرماندار به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهاني، ضمن بزرگداشت اين روز بزرگ، ياد و خاطره حماسه‌آفرينان انقلاب اسلامي را گرامي داشت و با صدور پیامی این روز را یادآور حماسه‌هاي جاودان در تاريخ پرافتخار ايران اسلامي ذکر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
اينك درآستانه روز بزرگ و حماسي روز ملي مبارزه با استكبار سيزده آبان قرار داريم روزي كه سه رويداد بزرگ و خاطره انگيز در دل خود جاي دارد روزي فراموش نشدني و تاريخ ساز و تقابل حق و باطل و نيز سرافرازي ايران اسلامي .سيزده آبان ۱۳۴۴ حضرت امام به همراه خاندان مكرمش از تركيه به تبعيدگاه دوم كشور عراق اعزام شدند و حقيقتاً اقامت ۱۳ ساله حضرت امام خميني(ره) در نجف اشرف علي رغم محدوديتهاي رژيم پهلوي و بعث عراق با صبر و بردباري وصف ناپذير مبارزات خود را برعليه رژيم طاغوت پهلوي پايه گذاري كردند .
یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز روز فریاد مرگ بر آمریکاي ملت ايران است که همواره به عنوان نماد استكبارستيزي از آن در تاريخ نام خواهند برد.
ديگر اتفاقات اين روز مهم تسخير لانه فساد و جاسوسي آمريكا بود كه در اين روز بزرگ به يكباره به حيات سياسي مملو از خبائث آمريكا و عملكرد سازمان جهنمي سيا در ايران خاتمه داده شد و اين آغاز تحول عميقي در جهت عريان ساختن ماهيت پنهان زمامداران آمريكا گرديد . و رويداد مهم ديگر اين روز باشكوه روز دانش آموز است كه دانش آموزان انقلابي بتوانند گوهر دانش و آموزندگي را در آينه حماسه و شهادت به زيبايي بدرخشيد.ان شاء الله با حضور وحدت بخش خود و راه پيمايي شاهد برپايي مراسم باشكوه اين سه رخداد بزرگ در روز چهارشنبه سيزده آبان هزار و سيصد و هشتاد و هشت باشيم .
۱۳ آبان سرشار از روح پایداری، فداکاري و مقاومت جوانان رشيد و غيور ايران اسلامي در مبارزه عليه قدرت هاي شيطاني و استکبار جهاني است و اين روز بعنوان برگ زريني در تاريخ مجاهدتهاي ملت غيور ايران به ثبت رسيده است.
تسخیر لانه جاسوسی از حرکت هاي نادر و ارزشمند در تاريخ انقلاب اسلامي ايران به رهبري هوشمندانه امام و رهبر کبير انقلاب اسلامي است.
حضور پرشور وحماسی مردم در این روز را نشان از ولايتمداري، پايبند بودن مردم به آرمان‌هاي انقلاب، امام راحل، نظام، رهبري و ظلم ستيزي ميباشد و از عموم مردم شريف بويژه دانشگاهيان و دانش آموزان فرهيخته شهرستان دعوت نمود تا در مراسم راهپيمايي سيزده آبان حضوري چشمگير و گسترده داشته باشند و برائت و انزجار خود را از استکبار جهاني اعلام نمايند.
ومن الله التوفیق
جعفر نیک بخت
فرماندار کهگیلویه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار