البته در این کلیپ شخص شعار دهنده ابتدا با لهجه لری و پس از تکرار شعارهای مرگ بر فتنه گر ، می گوید " منظور از فتنه گر همین جهار نفر است"
کد خبر: ۶۹۷۴۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰ 30 December 2018
تابناک کهگیلویه و بویراحمد / از ظهر امروزکلیپی دست به دست و در رسانه ها منتشر می شود که حکایت از شعارهایی بر علیه برخی چهره های سیاسی ماجرای پس از انتخابات سال 88 دارد . این کلیپ مربوط به صبح امروز و در راهپیمایی 9 دی مردم گچساران است که ضمن شعار بر علیه میر حسین موسوی ، کروبی و خاتمی در آخر هم شعاری بر علیه مرحوم هاشمی رفسنجانی سر داده می شود. البته در این کلیپ شخص شعار دهنده ابتدا با لهجه لری و پس از تکرار شعارهای مرگ بر فتنه گر ، می گوید " منظور از فتنه گر همین جهار نفر است" که پس از انتشار این ویدیو برخی مسئولین مرتبط با هماهنگی راهپیمایی این شعار را خودسرانه عنوان و اعلام کردند در لیست شعارهای برنامه آنان نبوده است ! اما واکنش ها به این اقدام در این راهپیمایی همچنان ادامه دارد.
دانلود
 
یکی از کسانی که به این اقدام واکنش نشان داده است غلام رضا تاجگردون است که با انتشار تصویری از نماز رهبری بر پیکر هاشمی رفسنجانی از روح وی عذرخواهی کرده است.
تاجگردون در این یادداشت می نویسد : آنانيكه جلوتر از ولايت ايستادند و با دادن شعار مرگ بر اين و آن خود را زنده نگهداشتند در روز وحدت، شعار مرگ بر هاشمي را سر دادند تا نفاق كهنه خود را در پشت وحدت مردم گم كنند. ميدانم اين جريان از قبل طراحي شده بوده و ادامه شعار ديگر تريبونهاي مقدس است و اعتراض مردم و شكستن قلب مومنان خدا نتيجه اي ندارد ولي از طرف مردم شريف گچساران از روح بزرگ مرحوم آيت الله هاشمي رفسنجاني عذرخواهي ميكنم و اينگونه ميگويم طراحان اين برنامه ها كساني هستند كه مكنونات قلبي دهه شصت خود را اين روزها بروز ميدهند.
 
عذرخواهی تاجگردون از روح مرحوم هاشمی رفسنجانی + فیلم
 
تاجگردون در واکنش دیگری و با انتشار یادداشتی در توازن ضمن انتقاد از این اتفاق می نویسد : امیدوارم آنچه ضرورت دارد اتفاق بیافتد و اگر هم نیفتد، بدانیم دنیا دار مکافات است…
متن کامل یادداشت:
بسمه تعالی
مردم شریف و همیشه در صحنه؛
امروز و در روز بصیرت و حمایت از جایگاه مقام عظمای ولایت، مردم عزیز و شهید پرور گچساران همچون دیگر مردم اقصی نقاط کشور به صحنه آمدند و یکبار دیگر با ولی امر خود عهد و پیمان بستند. خوشحالم از اینکه مردم و مسئولین شهرم در این روز در کنار هم بودند و بر عهدشان ایستادند.

اتفاق ناگوار دادن شعار “مرگ بر هاشمی” از بلندگوی رسمی راهپیمایی، اتفاق تلخ غیر قابل جبرانی است که می‌بایستی با این اتفاق عمدی برخورد جدی شود.

هاشمی مرد بزرگی که جزء استوانه‌های انقلاب بوده و نامش ماندگار است امروزه دستش از دار دنیا خالیست و دخترکان و فرزندان شهرم که شاید شناختی از او نداشته باشند باید شعاری دهند که عنوان مرگ بر کسی داده می‌شود که در دنیا نیست.
آنانی که شعار مرگ را تجویز می‌کنند آنهم بر کسی که از سرداران انقلاب بوده، بدانند بدون شک روزی این شعار مرگ سراغ خودشان نیز خواهد آمد.

این حادثه را اتفاق نمی‌دانم. زنجیره‌ای از رفتارهای غیردینی حلقه‌ای میدانم که نه نقشی در انقلاب داشتند و نه انسی با رهبری، بلکه قضا و قدری شد و این روزها تریبونی و قلمی بر دست گرفتند و هر آنچه مکنونات قلبی دهه شصتشان بود در دهه نود و در لوای حمایت از رهبری بیرون ریختند.
آن روز که داد برآوردیم این‌گونه تریبون‌ها مقدس هستند و ثمره خون شهدای ماست توجه نکردند و گویی ملک و ارث پدری‌شان بود و هر چه خواستند و می‌خواهند با مردم کردند و نمی‌دانم سؤال آن دانش‌آموزانی که امروز در این راهپیمایی شعار مرگ بر هاشمی را دادند چه کسی باید پاسخ بگوید که هاشمی کیست که شعار مرگ بر او را دادیم؟
آقای فرماندار محترم، امام‌جمعه محترم، فرماندهی محترم سپاه، اعضاء شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چه کسی باید پاسخگوی این اتفاق زشت باشد. این زنجیره نفوذ مقدس‌مآب، ضدانقلاب را که اکنون در میان به‌اصطلاح حلقه دینی و ارزشی شهر قرار گرفته‌اند از خود بزدایید تا مردم این دیار همچون گذشته و متحدتر، در یک صف از آرمان‌های انقلابشان بایستند.
امیدوارم آنچه ضرورت دارد اتفاق بیافتد و اگر هم نیفتد، بدانیم دنیا دار مکافات است…
والسلام
غلام‌رضا تاج گردون
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۸
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
هاشمی زنده است تا تاریخ زنده است ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
تاجکردون خودش اوج فتنه ومافیاتو استان وکشور ایناهمشون لاشخورسیاسی هستن ایشون که به تصویررهبری استنادمیکنن لطفابگن که رهبری متن نمازشون برایشان چی بود...جزاین بودکه گفت خیری ازایشان ندیدیم.....و9مرتبه براش طلب عفوکردن که سابقه نداشت تونمازرهبری برکسی.....درضمن تاجگردون ازطرف خودت حرف بزن توهم مثل اون شیخ حسن فقط بلدی ازمردم مایه بزاری درصورتی که مردم دست همه شماراروکردن ومیدونن شماهازالوصفت بجون مردم وسرمایه این مملکت افتادین ولی همنحورکه خودت گفتی دنیادارمکافات یقین بداریقیه توراهم یروزی میگیره
ناشناس
|
Norway
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
فتنه اصلی خود تاجگردون است. با توجه به اینکه معمولا مداحان و شعار گو ها پولکی هستند ، برید ببینید این شعارگو ارتباطی با تاجگردون دار و دسته اش نداره آخه این شعارها بسیار مشکوک بود! اگه برنامه ریزی شده بود که چند جای دیگه هم گفته می شد/ فیلم مارمولک را دیدید؟؟؟؟
انقلابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
هاشمی زنده است تا نهضت زنده است (امام خمینی)
باید فرد شعار دهنده به اشد مجازات برسد چون ضد انقلاب را خوشحال کرد و مسئول شورای تبلیغات گچساران هم برکنار شود آن فرد شعار دهنده صد در صد عامل نفوذی منافقین است خواهشمند است مقامات مسئول وضعیت خانواده ایشان و گذشته ایشان را مورد تحقیق و تفحص قرار دهند
زنبیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
احتمالا فرد شعار دهنده از طرفداران گروه زنبیل به دستان منحرف بوده که در آینده ای نزدیک به سزای اعمال ننگین شان خواهند رسید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
احسنت
این جماعت ساندیس خور زنبیل به دست در حد و اندازه مرحوم هاشمی نیستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خدا رحمت جناب هاشمی رفسنجانی رو
هاشمی که رفت برکت از ایران رفت ..نور به قبرش بباره
دوست بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
آقای تاجگردون ، به همون ۵۰ تومنی که به دوستم بهمن سر فلکه دادی و از او عکس گرفتی قسمت میدم ، اون زمانی که میر حسین بیشتر از بیست بار تو یکی دو روز اعلامیه داد و انتخابات را تقلبی خوند و به موسوی تذکر دادند ، شما به موسوی و کروبی و خاتمی ، هیچ یاد آوری کردی که برای مصلحت انقلاب سکوت کنند ؟ بیاین صداقت را از بهمن که روی فلکه میاسته و بی غل و غش ماشینها را راهنمایی می کنه ، یاد بگیریم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار