کد خبر: ۷۰۱۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱ 09 January 2019
دادستان عمومی و انقلاب شهر یاسوج گفت: درصورت مشاهده افزایش قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ در استان با متخلفان وعاملان برخورد قضایی می شود.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، مهرداد کرمی بعدازظهر چهارشنبه در نشست کنترل قیمت و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها در استان افزود: دستگاه قضایی با گران فروشان گوشت‌ قرمز و گوشت مرغ در استان  به شدت احمد برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه مصوبات این نشست باید به دقت اجرایی شوند، اظهار داشت: برای جلوگیری از خروج دام زنده از استان نظارت بیشتری انجام شود و کسانی که متولی نظارت هستند باید با دقت کار خود را انجام دهند.

کرمی افزود: اگرکسی بخواهد در ازای پایین نگه داشتن قیمت گوشت مسئله‌ی بهداشت را رعایت نکند نیز با برخورد جدی قضایی روبرو می شود.

وی تصریح کرد: استان ما خود یک استان تامین کننده و تولید کننده گوشت است و شرایط خرید باید در این استان مناسب تر از استانهای وارد کننده گوشت باشد اما متاسفانه برخی قصابان به دلیل سودجویی اقدام به افزایش خودسرانه قیمت گوشت قرمزمی کنند که با این امر به شدت برخورد می شود.

کرمی اظهار داشت: در شرایط فعلی قصابان و توزیع کنندگان نباید افزایش قیمت کالاها را در دستور کار خود قرار دهند و هر گونه افزایش قیمت برای گوشت مرغ و گوشت قرمز پیگیری قضایی و پلمپ واحد را برای همیشه به دنبال دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار