علویان درمتنی برای استفای خود نوشت؛ اندمیک(مناطق که شیوع عفونت رشد تصاعد هندسی دارد) بودن اداره ی صنعت، معدن و تجارت سه شهرستان کهگیلویه،لنده و چرام با لحاظ اینکه عفونت ناخواسته و غیر ارادی قابلیت آن را دارد.
کد خبر: ۷۰۲۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹ 11 January 2019

تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سید یاسین علویان سوق رئیس جدید اداره صعنت معدن وتجارت کهگیلویه که دوماهی است به این سمت منصوب شده بود که امروز استعفای خودرا اعلام نمود.

 علویان درمتنی برای استفای خود نوشت؛ اندمیک(مناطق که شیوع عفونت رشد تصاعد هندسی دارد) بودن اداره ی صنعت، معدن و تجارت سه شهرستان کهگیلویه،لنده و چرام با لحاظ اینکه عفونت ناخواسته و غیر ارادی قابلیت آن را دارد با اشکال ریوی و خارج ریوی کلیه ی اعضا بدن را در برگیرد،و لذا درمان شخص عفونی بدلیل احتمال مسلول شدن مداواکنندگان ایثار و گذشت غیرقابل وصف و ستودنی می خواهد و اینجانب متاسفانه در آن حد ایثار ندارم مهمترین دلیل استعفای از این مسوولیت می باشد
شاید متخصصین عفونی در این شرایط با دوزهای دارویی به پیشگیری و معالجه ی آن شخص بپردازند ولی به یقین آن داروها هم عوارض حاد و جانبی دارند که زمینه را برای اضمحلال و فروپاشی بصیرت،ادراک،هوشیاری و اراده ی تصمیم سازی و سرانجام اختلال در حافظه و تیرگی شعور مساعد و مناسب می نماید.
قطعا این ذهنیت برای مخاطبان معظم و معزز ایجاد خواهد شد که چرا این مسوولیت را قبول کردین که حالا از ترس عفونی شدن مجبور به کناره گیری شوید؟
چون سیاسی نیستم، کلیه ی فرآیند انتصاب خود را به سمع ونظر شما می رسانم.بدون از کوچکترین فعالیتی جناب آقای مهندس کاظم زاده با اینجانب طی تماس تلفنی فرمودند که شما را برای این مسوولیت لازم داریم لذا امادگیتون را اعلام کنید.با تاخیر چند روزه و تماسهای مجدد آن مقام محترم با فرماندارمحترم، فعالان سیاسی جریانهای فکری اعم از اصولگریان طیف نماینده ی محترم و اصلاح طلبان جریان اساتید محترم آقای لاهوتی و آقای منطقیان وارد رایزنی و مشورت شدم که همه ی آنها،به خصوص علی رغم اینکه همیشه اصلاح طلب هستم و خواهم بود فعالان سیاسی طیف نماینده ی محترم اهتمام جدی ورزیدند و سرانجام اینجانب را مورد لطف و تفقد قرار دادند ومنصوب شدم.
لذا مناسبت دارد ازنماینده ی محترم و فعالان سیاسی طیف جریان فکری و اجرایشیون به لحاظ اینکه رای به ایشون ندادم و در ستادشون مشارکتی نداشتم تقدیر و تشکر وافر به عمل آید وقطعا یقین داشته در این اقدام پرهیز ازقضاوتهای سیاسی سطحی و شتابزده به نحو احسن محقق شده ونمود عینی و، متجلی عنایت و.توجه به سایر پارامترها ی مبین لیاقت و شایستگی می باشد.
عاملین تراکم و انباشت عفونتها(واژه تراکم و انباشت عفونت ها مدیریت خاصی را مدنظر نداریم وشامل مدیریت خودم هم می شود)  شک نداشته باشند چون مسوولیت قانونی و اداری ایجاب می نماید و از قانون گریزی متنفرم تا جایگزینی شخص دیگر با همان انگیزه،توان و انرژی مزاحم جدی برای کسب و کارخودشان و عناصر پشتیبانی شان می باشم.
و یک تذکر جدی توام با انزجار و خشم به آن عده از کارگزاران اجرایی و فعالان سیاسی جریانهای فکری (استعمال وازه ی آن عده مبین این است که خیلی استثنا هستند) که تا لحظه ی معارفه ی جایگزینی، به جای سفارش و واسطه گری برای آنهایی که نظم اقتصادی را آشفته می کنند، انرژی و توان خود را معطوف موافقت با استیفای من در اسرع وقت نمایند.
زیرا من حقوق خوان و قانون خوان نیستم بلکه جراح قانون هستم و لذا تا اون لحظه ای که با استعفای من موافقت نشود و جایگزین معرفی نگردد بند بند قانون را اجرا خواهم کرد.
در پایان از مدیر سلیم النفس،تندیس واقعی از حجب و حیا و تلفیق ملموس از ادب و تواضع جناب آقای مهندس دیودیده،و همچنین از آقای مهندس کاظم زاده که بهم عنایت ویژه داشتند تقدیر و تشکر وافر و از فرمانداری های محترم شهرستانهای کهگیلویه، لنده و چرام که در این مدت در خدمتشون بودم امتنان جزیل به عمل می آید.
خداحافظ یقه سفیدان و برگزیدگان قدرت
سلام بر دراویش و بچه های کوه
می خور که عاشقی نه به کسب است و اختیار
این موهبت رسید زمیراث فطرتم

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
برو که بر نگردی
منصور
|
Netherlands
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
گرچه شما را نمی شناسم ونه دیده ام و تنها متن استعفای شما را خوانده ام اما تصور میکنم از خوبان روزگار باشید که عمری سر به جیب مراقبت داشته وزیستی اخلاقی نموده اید و درویش صفتانه و علم نگرانه بر بلندای کرامت و وزانت نشسته اید و به تعبیر دکتر سروش عزیز روغن شریعت را در چراغ معیشت نریخته اید!اری جناب علویان شاید ثنایی نیز از همین جفاها پردرد کشت وحذر از بدکاران را ستایش نمود و چنین سرود که:منشین با بدان که صحبت بد/گرچه پاکی تو را پلید کنند/افتابی بدین بزرگی را پاره ای ابر ناپدید کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
این چه متنی هست اخه. نصفش محاوره ای هست یه قسمتی ش تمثیلی هست یه قسمتش رسمی هست. پر از غلط نگارشی و استفاده اشتباه از علائم نگارشی. رعایت نکردن فاصله بین علائم نگارشی و مثلا گذاشتن کاما قبل از "و"
من نمیدونم این شخص کیه و سواد آکادمیک در چه حدی داره. ولی کسی که حداقل کار پژوهشی مانند یه مقاله یا پایان نامه کار کزده باشه چنین متنی رو نمینویسه.
اینکه کسی با این حد ناتوانی در نوشتن و صریح و شفاف صحبت کردن داره بنظرم واسش زود هست پست بالایی داشته باشه
یاسوج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
اتفاقا هم متن هم گفته هاشون مشکلی نداره خیلی هم کار بسزایی انجام دادن. مردانگی میخواهد که به فکر مردم باشی من تحسینش میکنم و درود میفرستم. در ضمن تا به حال حتی کهگیلویه نیامدم
لنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
خدا پشت وپناهت من ارادت دارم خدمت نباید قبول می کردی حال که قبول کردز وشناختی بمان وجانانه مبارزه کن خدا پشت وپناهت امروز صداقت بدرد نمی خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
احسنت برعلویان عزیز
مارایاد حرفای بزرگ مرحوم پدرت انداختی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
داشتنت لیاقت میخواست مرد بزرگ ک گویا ما نداشتیم
امیدوارم ک در بقیه ی مراحل زندگی موفق و موید باشی / کار خلق بر خدا پوشیده نیست
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار