کد خبر: ۷۰۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲ 29 January 2019
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه سفر مدیران به تهران همراه با دستاورد باشد٬ گفت: مدیران استانی از سفرهای غیرضروری به تهران خودداری کنند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس  علی‌محمد احمدی در نشست امروز شورای برنامه‌ریزی٬ این شورا را رکن اصلی کار اجرایی در تمام استان‌ها دانست و اظهار کرد: انتظاری که از مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد است اینکه با اشرافیت به تمام موضوع‌ها در نشست حضور داشته باشند و برای شورای برنامه‌ریزی وقت بگذارند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد: علی‌رغم مشکلات٬ جذب منابع در  سال گذشته و امسال خوب بوده و کارهای خوبی هم در این زمینه صورت گرفته است و دستگاه‌های استانی سال گذشته در زمینه تهاتر بانکی و اسناد خزانه توفیقات داشتند.
وی بیان کرد: با کمک اداره کل امور اقتصادی و دارائی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی طی سال جاری اقداماتی در زمینه جذب اعتبارات از محل بند(ز) صورت گرفته است و جز ۱۰ استان‌های برتر کشور هستیم.
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دستگاه‌ها در جذب اعتبارات و تهاتر بانکی کوتاهی نکنند٬ گفت: دستگاه‌هایی که کوتاهی کنند در بعد تخصیص اعتبار با آنها همکاری نمی‌شود.
احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به منابع و اعتبارات ملی دستگاه‌ها گفت: منابع و اعتبارات زیادی در وزارتخانه‌ها است و مدیران ما باید از مدیریت متمرکز فاصله گرفته و به دنبال جذب منابع و اعتبارات ملی باشند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدیران کل نماینده حاکمیتی وزیر در استان هستند٬آنها در جذب اعتبارات ملی قدرت چانه‌زنی خود را افزایش دهند.وظیفه استاندار نیست که به دنبال جذب منابع ملی دستگاه‌ها باشد مدیران‌کل چانه‌زنی کنند اگر موفق نشدند از استاندار کمک بخواهند.
وی با تاکید بر اینکه مدیران از سفرهای بی‌نتیجه به تهران بپرهیزند٬ افزود: رفت و آمدهای مدیران استانی به تهران دستاورد داشته باشد رفت و آمدهای هر روز و بدون نتیجه به تهران مدیریت کارآمد نیست.
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در پایان خاطرنشان کرد: راهداری و آبفای شهری استان سال گذشته توانستند منابع ملی خود را به خوبی جذب کنند لذا انتظار ما از سایر دستگاه‌ها در مدت باقی مانده سال جذب اعتبارات ملی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار