تابناک گزارش می دهد؛
حال نوبت هیات های ورزشی لنده است تا امروز که فضای مجموعه ورزشی شهید دستغیب تغییر اساسی را بخود می بیند آنان نیز فعالیت خود را با روحیه ای بهتر آغاز نمایند.
کد خبر: ۷۱۱۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۰ 04 February 2019

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد از لنده، دارا کریمی نژاد آن زمان که سکان فرمانداری لنده را بعهده گرفت یکی از حوزه هایی که مطالبات زیادی در آن بود، حوزه ورزش بود.

ساماندهی سالن هایی که سالها بود دستی به آنها کشیده نشد و زمین چمنی که پیست آن خطری جدی برای ورزشکاران بود از مهمترین مطالبات حوزه ورزش در شهرستان لنده به شمار می رفت.

لنده یکی از شهرستان های بدون چمن مصنوعی در استان بوده است و درخواست چمن مصنوعی یکی از مطالبات بحق جوانان لنده ای بود.

در مجموعه ورزشی شهید دستغیب لنده سکوهای ورزشی ای مشاهده میشد که در شان این مجموعه ورزشی و این شهرستان نبوده است.

تنها سالن ورزش های توپی لنده کف پوشی داشت که در سالهای اخیر به مراتب موجب آسیب رساندن به ورزشکاران می شد و این خود معضل اساسی در حوزه ورزش شهرستان لنده محسوب میشد.

ظاهر اماکن ورزشی لنده فرسوده و با ورود به این مجموعه هیچ نشاطی احساس نمی شد.

 

تغییرات اساسی در مجموعه ورزشی لنده/ فرماندار لنده این بار به فکر ورزش روستاها

روستاهای لنده هیچ فضای ورزشی ندارند که البته وقتی روستاییان این شهرستان به مجموعه ورزشی فرسوده مرکز شهر نگاه میکردند شاید مطالبه گری برای ورزش روستا را بیهوده می پنداشتند.

کریمی نژاد با کوهی از مشکلات در یکی از حوزه های پر مخاطب همراه بود، مخاطبانی که البته خواست آنان یعنی احداث فضاهای ورزشی جدید و ترمیم و ساماندهی اماکن ورزشی قدیم کاملا بحق بود و از مهمترین نیازهای روز ورزش شهرستان قلمداد میشود.

گلایه های جوانان لنده ای در هر فضایی که فرماندار کریمی نژاد وارد میشد، شنیده میشد که البته همه گلایه ها بدون از اغراض و از سر خیرخواهی و دلسوزی بود.

اولین اقدام فرماندار لنده تغییر در سکان مدیریتی ورزش وجوانان شهرستان بود تا بلکه با ورود یک نیروی تازه نفس و یک مدیر بابرنامه بتوان روحی دوباره به کالبد نیمه جان ورزش شهرستان دمید.

رایزنی های فرماندار لنده در حوزه ورزش در مرکز استان از همان ماه های ابتدایی شروع میشود، سرانجام این رایزنی ها منتج به کمک به هیات های ورزشی میشود تا جانی دوباره به هیات های فعال لنده داد شود.

فرماندار و حوزه ورزش وجوانان شهرستان در راستای نوسازی فضای ظاهری مجموعه شهید دستغیب تلاش و امروز شاهد تغییری اساسی در مجموعه ورزشی از جمله پیست اسکی و دومیدانی و ساماندهی سکوهای قدیم و جانمایی سکوهای جدید زمین فوتبال هستیم.

 

تغییرات اساسی در مجموعه ورزشی لنده/ فرماندار لنده این بار به فکر ورزش روستاها

تکمیل زمین چمن مصنوعی از دیگر کارهای عقب افتاده ای است که باید انجام میشد و با تلاش و پیگیری های فرماندار لنده امروز میبینم تنها زمین چمن مصنوعی لنده افتتاح میشود و یکی از مهمترین مطالبات ورزشی جوانان این شهرستان با تلاش و پیگیری های مستمر دارا کریمی نژاد نیز محقق شده است و روح ورزش فوتبال شهرستان جان دوباره ای گرفت.

سرانجام با همت فرماندار لنده مجموعه ورزشی شهرستان تکمیل شد و حال نوبت به آن میرسد که روستاهایی که تا امروز وقتی فضاهای بی روح مجموعه ورزشی لنده را نگاه میکردند و مطالبه ای نداشتند کار جهادی برای آنان آغاز شود.

تحول در ورزش روستاها کلنگ آن بر زمین زده میشود و اولین زمین چمن مصنوعی در روستاهای ایدنک عملیات احداث آن آغاز شد.

 

تغییرات اساسی در مجموعه ورزشی لنده/ فرماندار لنده این بار به فکر ورزش روستاها

حال نوبت هیات های ورزشی لنده است تا امروز که فضای مجموعه ورزشی شهید دستغیب تغییر اساسی را بخود می بیند آنان نیز فعالیت خود را با روحیه ای بهتر آغاز نمایند.

گفتنی است از اقدامات مهم دیگر در حوزه ورزش احداث چندین زمین چمن مصنوعی و زمین والیبال در روستاهای پرجمعیت لنده با همکاری بنیاد علوی است که عملیات اجرایی آنها بزودی شروع میشود.

همچنین ایده ی راه اندازی خانه ورزش در برخی روستاهای لنده از جمله اقدامات دیگر حوزه ورزش است که این خانه های ورزش در روستاهای پرجمعیت احداث خواهند شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار