ارسالی مخاطبان
آقای کریمی نژاد ، نکند خدای ناکرده مصداق این بیت سعدی باشید که فرمود: دو چیز طیره عقل است: دم فروبستن به وقت گفتن و گفتن به وقت خاموشی!
کد خبر: ۷۱۲۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸ 06 February 2019

در پی درج سخنان فرماندار لنده در منطقه موگرمون لنده با تیتر«فرماندار لنده پاسخ کسانی را که فقط نق می زنند را داد » در سایت تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، یکی از مخاطبان تابناک با ارسال یادداشتی به این سخنان پاسخ داده است.

جناب کریمی نژاد

برنامه های جشن انقلاب محل همدلی و فراخواندن مردم به وحدت و بیان خدمات نظام است نه تزریق التهاب به جامعه؛

دارا کریمی نژاد  این روزها به آب و آتش می زند و معلوم نیست به چه دلیل صحبت های غیر مسئولانه، نابجا و غیر کارشناسی می نماید.
فرماندار لنده کام مردم شریف موگرمون را که صرفا به منظور شرکت در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت نموده بودند تلخ نمود و اذهان آنان را نسبت به خدمتگزاران خویش مشوش نمود.
کریمی نژاد به خوبی می داند که اگر شهرستانهای گچساران و بهمئی بیش از سایر شهرستانهای همجوار از درآمدهای نفتی برخوردار میشوند مطابق قانون است و اگر قانون یک سوم نفت که متعلق به مناطق نفت خیز است ایراد دارد و خواهان مطالبه آن برای کل استان است چرا در جلسه شورای اداری که چند روز پیش در لنده و با حضور استاندار، نماینده، رئیس بنیاد مستضعفان کشور و مدیران کل برگزار شد، به آن نپرداخت؟!

جناب فرماندار

نکند خدای ناکرده مصداق این بیت سعدی باشید که فرمود:
دو چیز طیره عقل است:
دم فروبستن به وقت گفتن و گفتن به وقت خاموشی

پس معلوم میشود که مطالبه گری از نوع کریمی نژاد، بدعت جدیدی است که مطمئنم نه تنها مطلوب استاندار بلکه مورد رضایت هیچ دلسوز و خدمتگزاری نمی باشد.

افاضه فرموده اند که:
 ما علمک صدقه سر زنگنه نمی خواهیم.!!!
واقعا جای بسی تأسف و تأثر است که یک فرماندار، چنین تعبیر نادرست و زننده ای از خدمات و مساعدت مسئولان به مردم دارد.
به راستی برداشت جناب فرماندار از طرح سبد غذایی دولت و سبدهای حمایتی به اقشار کم درآمد و تحت پوشش نهادهای حمایتی نظیر کمیته امداد حضرت امام (ره) و سازمان بهزیستی چیست؟

آگاه باشیم که فلسفه وجودی واگذاری مسئولیت به افراد در جمهوری اسلامی به منظور خدمتگزاری به ولی نعمتان انقلاب بوده و هرکس جز این عمل نماید بی شک، شایسته ی ادامه ی جلوس بر صندلی مسئولیت نمی باشد.

بی شک تقسیم کار و  به عبارت کامل تر اصل تفکیک قوا از ارکان جمهوری اسلامی است و هیچ کس منکر وجود آن نمی باشد. اگر در ایفای نقش قوای سه گانه، گاها اختلاف نظر و سلیقه وجود دارد بیانات رهبر فرزانه انقلاب فصل الخطاب است که همگان حتی رؤسای آن قوا با کمال میل و استقبال خود را ملزم به اجرای فرامین معظم له می دانند.
طبیعی است که مسئولان و کارگزاران نظام در سطوح پایین تر نیز به مراتب به منظور وحدت رویه و خدمت رسانی بیشتر به مردم، وظیفه دارند به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب گوش جان فرا دهند.
در ذیل فرازی از سخنان ایشان را یادآور می شوم تا آنانکه بدون توجه به بیاناتش و صرفا به دلیل سیاست زدگی و بر اساس اغراض فردی بر خلاف آن عمل می نمایند به خود آیند و به جای تزریق سم اختلاف و التهاب، به وحدت و همگرایی بپردازند.

« رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر تعامل میان قوا و حل اختلافات به دور از جنجال‌های رسانه ا‌ی تاکید داشتند و مسوولان به ویژه سران سه قوه را به درک شرایط حساس کنونی و خودداری از کشاندن هرگونه اختلاف به میان مردم فراخواندند.
ایشان تاکید داشتند که هر کسی بخواهد از احساسات مردم در جهت اختلافات استفاده کند قطعا به کشور خیانت کرده است.
رهبری وحدت قوا را فریضه دانسته‌اند و آنچه در لزوم وحدت قوا نامطلوب این امر است، اختلاف نظر نیست بلکه منازعه و ضدیت و تداوم کشمکش‌هاست.
خصوصا در برهه حساسی که اکنون قرار داریم رسانه‌ها، مسوولان و تمامی آحاد مردم باید با فراموش کردن اختلافات به سمت وحدت و تاکید بر وجوه مشترک حرکت کنند زیرا در فضای کنونی حرکت به سمت وحدت و جلوگیری از تفرقه به نفع کشور است.»

به استناد به این فرمایشات، سخنان و مواضع فرماندار لنده، غیر مسئولانه، نابجا، غیراصولی، ناسنجیده و مصداق خدمت و جزء منشور سازمانی اش نمی باشد.
انتظار میرود تا دیرتر نشده از  مردم پوزش بطلبد.

                        اکبر نادری از لنده
97/11/17
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
این متن را نوشتن به ایشون دادن به جرات قسم میخورم کلمه ای که درمتن اورده به نام طیره معنیشو نمیدونه !!
مطالبه گر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
درود بر جناب نادری .یکی نبود به فرماندار بگه از وقتی که سکان فرمانداری را بدست گرفت چه کار مثبتی واسه موگرمون انجام داد
موگرمون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
انصافا مطلب منطقی و معقولی نوشته. الان انشعاب گاز بالغ بر یک میلیون هست و این حجم از انشعاب از دشمن زیاری تا چاروسا و دیشموک و تمام روستاها بیششتر از 6 میلیارد پول میخواد که نیاز نیست از جیب مردم محروم هزینه بشه.
متاسفانه مسئولان ما بیشتر دنبال مسائل قومی و سیاست زدگی هستند
لنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
برخی ها چون در توسعه این روزهای لنده نقش ندارند حمله به استاندار و فرماندار را شروع کردن
سیدرحمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
عالی بود جناب نادری...راستش از آقای کریمی نژاد ناامید شدم چون مصاحبه ی معارفه ش امیدوارم کرده بود ولی هرچه جلوتر میریم عیار واقعیش بیشتر معلوم میشه
لنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
یه پیام های آقای رهی تو گروه جوانه های کهگیلویه فرستاد حالا آقای نادری اومد پیام های آقای رهی را د. قالب یادداشت به نام خودش زد
بابا لنده ای ها خودشون دست به قلمشون تو کشور زبانزده حالا این آبرو ریزی چیه این آقای نادری در آورد
پاک کن تا اسکرین پیام های آقای رهی فرستاده نشد تو گروههای لنده
لنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
اتفاقا جناب فرماندار حرف دل تمام مردم کهگیلیویه بزرگ رو زدن چون جناب هاشمی و دوستانشون بدون هیچ گونه عملکردی میخان تمامی کارهای انجام شده رو به اسم خودشون بزنن آقای هاشمی هروقت وعده های انتخاباتیشون رو عملی کردن اونوقت با دوستانشون بیان تو بوق و کرنا کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
این فرماندار داره برا موحد تبلیغ می کند .نان را می خورد نمکدان را می شکند .عدل هاشمی کنتور مجانی می گیره ایشان حسودند
حامی سابق عدل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
این علمک ها همش سهمیه نفت استانه.آقای عدل هاشمی به نام خودش تموم کرده . هیییییییچ کاری تا الان انجام نداده .هیییچ. عدل بهتره جواب اون قول و وعده هایی که برای کار و اشتغال خونه به خونه میرفت و جوونهای بیکار رو امیدوار میکرد بده.
سیدعلی موسوی
|
United States
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
واقعادرست میفرمایید. جناب دارا جون اگه راست میگن براهرخونه یه مترلوله بگیرن وتحویلشون بدن اسمشوهم هرچه میخان بزارن.بتی
اصلاح طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
آقا ی کریمی نژاد بهترین فرمانداری است که برای لنده انتخاب شده است. .درود بر استاندار گذشته آقا ی خادمی که ایشان را بعنوان فرماندار انتخاب کرده است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار