کد خبر: ۷۲۱۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰ 04 March 2019
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۲ درصد از مصدومان سوانح رانندگی استان در بیمارستان‌های، مراکز درمانی و حین انتقال و مابقی در صحنه فوت می‌کنند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل ازخبرگزاری تسنیم ، عزیز فیلی در نشست شورای مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: 52 درصد تلفات رانندگی در استان پس از صحنه تصادف رخ می‌دهد.
وی با بیان اینکه با توجه به اینکه در آستانه عید نوروز قرار داریم انتظار می‌رود تمهیدات لازم برای سفر ایمن مسافران اندیشیده شود، عنوان کرد: می‌طلبد علوم پزشکی در این زمینه نسبت به گذشته با مدیریت بهتر در خدمات رسانی از بروز هرگونه حادثه تلخ جلوگیری کند.
فیلی بیان کرد: به صورت روزانه لیست کشیک کاردرمانی در اختیار مسئولان حوزه فرمانداری‌ها ارائه شود و زمینه حضور پزشکان متخصص در بیمارستان‌ها پیش بینی  شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تمامی دستگاه‌های خدمات رسان در این 20 روز پای کار باشند و با همت جهادی به ارائه خدمت بپردازند.
فیلی ادامه داد: اقدامات لازم از سوی راهداری و پلیس برای کنترل ترافیک در محورهای ارتباطی استان انجام شود تا مسافران با فراغ بال بیشتری به تفریح خود بپردازند.
وی ابراز کرد: آذین بندی و زیباسازی لازم در تمامی مناطق شهری استان از سوی شهرداری‌ها برای استقبال از مسافران نوروزی انجام شود.
فیلی از تشکیل نشست ستاد خدمات اجرایی سفر در هفته آینده خبر داد و افزود: دستگاه‌های اجرایی در آن جلسه اقدامات و مشکلات خود را ارائه دهند تا با آمادگی بیشتری از مسافران نوروزی استقبال کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار