کد خبر: ۷۲۳۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۴ 08 March 2019
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد ازبرگزاری نخستین رویداد استارت آپی حوزه sme ها و ایده های مرتبط با صنایع کوچک و متوسط در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش ابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، سیدهاشم موسوی گفت : برگزاری اولین رویداد استارت آپ حوزه sme ها با محوریت کسب و کار های نو در فضای مجازی، تامین مالی صنایع کوچک و متوسط، بازاریابی تولیدات استانی صنایع کوچک و متوسط و ... با همکاری پارک علم و فناوری استان کلید خورد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این رویداد، افراد ایده‌های خود را ارائه کرده و سپس ایده‌های برتر انتخاب و گروه‌ها تشکیل و روی عملی کردن این ایده‌ها کار می‌کنند و در نهایت، با توجه به پتانسیلی که ایده‌ها برای کسب بازار دارند، روی ایده‌های خلاقانه سرمایه‌گذاری می‌شود.
وی افزود: در این رویداد، گروه‌های دانشجویی، نخبگان، صاحبان ایده و دانش، اساتید دانشگاهی و همچنین سرمایه‌گذاران حوزه صنعت حضور خواهند داشت.
 
موسوی گفت: اولین استارت آپ حوزه صنایع کوچک و متوسط با محوریت شرکت شهرک‌های صنعتی و همکاری پارک علم و فناوری در تاریخ 19 اسفند سال‌جاری، در سالن شهید چمران، دانشکده علوم پایه، دانشگاه یاسوج از ساعت 11لغایت 15 برگزار می‌شود.
وی در ادامه افزود: برای ایده اول تا سوم برگزیده این رویداد، جایزه نقدی در نظر گرفته شده است و ایده های نخبگان،مبتکران و ایده پردازان در این برنامه در محک سنجش و ارزیابی قرار گرفته و حمایت می شوند .
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: پیش از این کارگاه آموزشی فرآیند شروع و رشد کسب وکار های استارتاپی با هدف آشنائی تشریح مباحث حوزه استارتاپ ها،مدل های کسب وکار و کسب و کار های نو در فضای مجازی با محوریت شرکت شهرکهای صنعتی و همکاری پارک علم و فناوری استان در محل دانشگاه آزاد واحد یاسوج برگزار گردید.
 گفتنی است علاقمندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به سایت www.kbstp.ir  نسبت به ارائه ثبت ایده خود اقدام نمایند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار