یکی دیگر از برنامه های امروز در شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ، افتتاح میز خدمت این دستگاه خدمات رسان بود که می توان گفت در حالی که بیشتر میزهای خدمت دستگاه های دولتی استان عملا صوری و بدون خروجی است ، اما میز خدمت شرکت گاز استان در همه زمینه ها چه در جانمایی و چه در میزان خدمات از بهترین های استان بود.
کد خبر: ۷۲۴۸۶۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵ 12 March 2019
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ،شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد امروز و در آخرین روز از هفته منابع طبیعی میزبان برخی از مسئولین استانی بود تا ضمن کاشت چند اصله نهال ، یکی از کارآمدترین میزهای خدمت دستگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد را افتتاح نماید.
 
یک روز کاملا سبز در شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد / افتتاح موثرترین میز خدمت در استان + تصاویر
 
یک روز کاملا سبز در شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد
اولین برنامه امروز در شرکت گاز ، کاشت 4 اصله نهال در محوطه فضای سبز ساختمان این شرکت بود که با حضور برخی از مسئولان استان برگزار شد.
معاون عمرانی استاندار در حاشیه این برنامه گفت : با توجه به اینکه استان ما یک استان با انبوهی از جنگل است بنابراین اولویت ما حفظ این منابع است .
عزیز فیلی افزود : متاسفانه آمار تخریب منابع طبیعی در کشور بسیار بالا است که لازم است در این زمینه هم از طرف مردم و هم از طرف مسئولین فرهنگسازی شود تا کمتر شاهد اینگونه تخریب ها باشیم.
فیلی در ادامه بیان کرد : البته در استان ما اقدامات خوبی صورت گرفته است از جمله تشکیل کمیته هایی که با همکاری خوب دستگاه قضایی ، بازرسی ، جهاد کشاورزی و دیگر دستگاه ها خصوصا عملکرد موثر شرکت گاز در گازرسانی به روستاها و جلوگیری از قطع درختان ، که امیدواریم در نهایت بتوانیم به یک استان کاملا سبز تبدیل شویم.
در ادامه مدیر کل منابع طبیعی استان به عملکرد خوب شرکت گاز استان در گازرسانی به روستاها اشاره کرد و گفت : خوشبختانه طی چند سال اخیر و با افزایش تعداد روستاهایی که گازرسانی شده اند ، آمار تخریب جنگل ها کاهش چشمگیری داشته است که به نوبه خود از اقدامات مدیر عامل و مجموعه پرسنل این شرکت که با این کار (گازرسانی به روستاها) همیار ما در حفظ منابع جنگلی بوده اند ، تقدیر می کنم.
 
یک روز کاملا سبز در شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد / افتتاح موثرترین میز خدمت در استان + تصاویر
 
افتتاح موثرترین میز خدمت در استان
یکی دیگر از برنامه های امروز در شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ، افتتاح میز خدمت این دستگاه خدمات رسان بود که می توان گفت در حالی که بیشتر میزهای خدمت دستگاه های دولتی استان عملا صوری و بدون خروجی است ، اما میز خدمت شرکت گاز استان در همه زمینه ها چه در جانمایی و چه در تعداد خدمات از بهترین های استان است.
مدیر عامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در خصوص نوع خدمات این میز گفت : تعداد و کیفیت ارائه خدمات در این میز خدمت به گونه ای است که بیش از 95 درصد مراجعین ما در همین بدو ورود و به صورت فوری نتیجه می گیرند و کمتر اتفاق می افتد که نیاز به ارجاع به دوایر و مسئولین بالاتر باشد.
رحمن خادم افزود : تعداد پرسنل ، تنوع ارائه خدمات ، تفویض قانونی اختیارات و استفاده از پرسنل مجرب و با تجربه باعث شده است که ما در این شرکت دغدغه پاسخگویی به ارباب رجوع را نداشته باشیم.
خادم همچنین در خصوص برنامه های این شرکت در زمینه توسعه گازرسانی به مناطق مختلف استان بویژه مناطق روستایی و صعب العبور ، گفت : خوشبختانه در این زمینه از برنامه های پیش بینی شده جلوتر هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم نمود که به سهم خود ، دغدغه زیست محیطی مردم و مسئولان خصوصا در بحث تخریب جنگل ها را با گازرسانی به مناطق باقی مانده استان ، برطرف کنیم و در تبدیل استان به یک استان کاملا سبز همکار و همیار مسئولان باشیم.
مدیر عامل شرکت گاز استان در پایان گفت : مایه ی افتخار خود و همکارانم است که اعلام کنم با توسعه شبکه گازرسانی به دورترین مناطق استان سالانه از قطع 17 هزار درخت جلوگیری می شود.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار