کد خبر: ۷۳۱۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۷ 05 April 2019
اخبار کهگیلویه و بویراحمد امروز مدیرکل دفتر بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه هرگونه تعطیلی مدارس در مناطق سیل‌زده استان رد می‌شود گفت: مدارس این استان روز شنبه ۱۷ فرودین‌ماه دایر است.

 به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، وحید محمدی‌تبار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همکاری تمامی افراد، نهادها، دستگاه‌های دولتی و رسانه‌ها که از تاریخ 26 اسفندماه 97 تاکنون با ستاد بحران بویژه در پی بارش‌های سیل آسا قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه در این ایام شبانه روز تلاش کردیم که کمترین خسارات در بخش‌های مختلف متوجه استان شود، عنوان کرد: با تلاش‌‌های شبانه روزی توانستیم خسارات‌های جانی و عمرانی-زیرساختی را به حداقل برسانیم.

 محمدی‌تبار تاکید کرد: مدارس و ادارات کهگیلویه و بویراحمد طبق روال طبیعی و گذشته، از شنبه 17 فروردین 98 در سراسر استان دایر هستند.
وی تصریح کرد: اخبار و اطلاعیه‌های مدیریت بحران استان صرفا از زبان سخنگو ، رئیس و یا جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اعلام می‌شود.
مدیرکل دفتر بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: انتظار می‌رود هم استانی‌ها ضمن مدیریت سفر خود در مسیرهای بازگشت برای جلوگیری از ترافیک‌های احتمالی به شایعات و اخبار کذب توجه نکنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار