کد خبر: ۷۳۱۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱ 05 April 2019
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باران‌های سیل آسای فرودین ماه امسال در استان ۲ کشته و یک هزار و ۸۰ میلیارد تومان خسارت بر جای گذاشت.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، عزیز فیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: باران‌های سل آسای 5 و 6 فرودین ماه امسال در این استان 3 کشته و یک هزار و 80 میلیارد تومان خسارت در بخش‌های مختلف برجای گذاشت.
وی با بیان اینکه سیل در استان به صورت مستقیم به گونه‌ای که فردی را با خود ببرد و کشته باشد، نداشت، عنوان کرد: یک نفر حین ماهی گیری در رودخانه بشار غرق شد و یک نوجوان نیز کنار رودخانه باشت سیل زیر پایش را خالی کرد و غرق شد.

وی با اشاره به اینکه یک جوان نیز در مناطق عشایری دچار صاعقه زدگی شد و جان خود را از دست داد، افزود: باران‌های سیل آسا همچنین یک هزار و 80 میلیارد تومان خسارت در بخش‌های مختلف بر جای گذاشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: عمده خسارت‌های وارده در بخش کشاورزی شامل مزارع پرورش ماهی، باغات، مزارع، دام و طیور بوده است.
فیلی خاطرنشان کرد: دیگر زیرساخت‌ها از جمله عمران شهری و روستایی، راه‌هیا اصلی، فرعی و روستایی، شبکه آب روستایی و شهری نیز خسارات فراوانی دیده‌اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار