کد خبر: ۷۳۲۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶ 07 April 2019
عضو هیات رئیسه فداسیون در مصاحبه ای اعلام کرد فدراسیون فوتبال تصمیم دارد به زودی مربی تیم ملی را معرفی کند.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از جام نیـوز، بیش از دو ماه از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران می‌گذرد و همچنان همه منتظرند که سرمربی جدید تیم ملی معرفی شد. در این دو ماه گمانه‌زنی های زیادی درباره جانشین کی‌روش انجام شده و در روزهای گذشته نام هروه رنار، سرمربی مراکش به عنوان گزینه اصلی فدراسیون فوتبال مطرح شده است. محمود اسلامیان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت و گو با همشهری ورزشی اطلاعات مهمی درباره فرآیند انتخاب سرمربی جدید تیم ملی ارائه داده است. اسلامیان تاکید کرده که سرمربی تیم ملی یک مربی بزرگ خارجی است و در همین فروردین ماه معرفی می شود.

 کی روش رونمایی فدراسیون فوتبال از جانشین کارلوس کی روش

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد که برانکو ایوانکوویچ گزینه فدراسیون نیست. «برانکو جزو گزینه‌های سرمربی تیم ملی نیست. او یک دوره این پست را در اختیار داشته و امتحانش را در تیم ملی پس داده است. تیم ملی حالا در رنکینگ فیفا تیم اول آسیاست و بعد از حضور موفق در جام جهانی گذشته ما به دنبال مربی بزرگ دیگری در سطح کارلوس کی‌روش هستیم تا روند رو به رشد تیم ملی ادامه پیدا کند.»

 

بخش دیگری از صحبتهای اسلامیان نشان می دهد که احتمالا توافق نهایی فدراسیون با سرمربی جدید تیم ملی که یک مربی شناخته شده است حاصل شده است و این سرمربی ظرف روزهای آینده معرفی خواهد شد. همه حالا منتظر رونمایی از نام این سرمربی‌اند. هر چند همه نگاه‌ها متوجه رنار فرانسوی است اما با توجه به قرارداد او با فدراسیون مراکش شاید گزینه نهایی فدراسیون یک سرمربی بزرگ دیگر باشد. گفته می‌شود سرمربی جدید تیم ملی یک مربی اروپایی با سابقه حضور در تیم های بزرگ این قاره است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار