کد خبر: ۷۳۲۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸ 07 April 2019
تابناک کهگیلویه و بویراحمد - یاداشت سیاسی ، برخی در این سال ها و مخصوصا این ۱۱ سال و دوره پسا موحد در کهگیلویه دائما در تلاش بودند تا القا کنند که باید موحد از کهگیلویه برود و گردش نخبگان شکل بگیرد.

برخی دیگر اما پا را از این هم فراتر برده و عامل عقب ماندگی کهگیلویه را موحد خوانده و بزرگواری و عدل هاشمی را به عنوان ناجیان این دیار فراخوان کردند.

حال اما عملکرد و کارنامه همه این مدعیان تحول در ترازوی مقایسه است و افراد منصف خود به وزن عملکردها می نگرند.

چماقی که بزرگواری بر پیکره نحیف کهگیلویه و به طور کلی لرها وارد نمود هنوز هم زخمش تازگی می کند و تاسف بارتر این که او هنوز هم برای مردم نسخه می پیچد که به که رای بدهید و به که رای ندهید!

هم او که وقتی مسیح علی نژاد خبرنگار فراری با او مصاحبه کرد هنوز متوجه نبود که او زن است یا مرد!

کوتاه شدن دست کهگیلویه ای ها از مصادر قدرت در استان از دوره بزرگواری آغاز شد و در دوره عدل هاشمی به اوج رسید.

عدل هاشمی که با وعده های رنگین و قسم های آنچنانی پا به عرصه گذاشت، در همان شعارها ماند  و شعارهایش مانند قسم هایش از آب درآمد.

در کارزار مقایسه، کافیست یک نکته را اشاره کرده و باقی را به وجدان های بیدار می سپاریم.

در دوره ای که موحد و تاجگردون و سید باقر موسوی سه قطب قدرت در استان بودند تنها کسی که توانست در آن موقع معاون استاندار منصوب کند موحد بود و این روزها کار کهگیلویه به جایی رسیده که هم گچساران و هم بویراحمد از معاونت استانداری سهم برده اند و کهگیلویه نه تنها سهمی از معاونت استانداری ندارد بلکه حتی فرماندار این شهرستان هم از کهگیلویه نیست.

دردی که فرماندار لنده را نیز به اعتراض واداشت و این شد که با رفتن موحد ابهت هم از شهرستان کهگیلویه خارج شد. / فانوس زاگرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار