کد خبر: ۷۳۳۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶ 10 April 2019
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه آمریکا از ولایتمداری و اقتدار سپاه پاسداران ترس دارد، گفت: سپاه با تکیه بر دانش خود موشک و تسلیحات می‌سازد.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از خبرگزاری تسنیم ، آیت‌الله ملک حسینی در آئین گرامی‌داشت روز جانباز در حسینه ثارلله اظهار داشت: آمریکا از موشک‌های جمهوری اسلامی ترس ندارد بلکه قدرت ولایت آنها را نگران کرده است.
وی با تاکید بر اینکه امام حسین(ع) معلم مکتب سپاه پاسداران در مسیر جهاد و مبارزه با ظلم و زورگویی است، عنوان کرد: کفار و منافقین همیشه جامعه را تقسیم به ارزش و ضد ارزش می‌کنند و امروز جبهبه استکبار با همین شیوه عنوان تروریست را برای سپاه ولایتمدار و حامی محرومان دنیا انتخاب می‌کند.
ملک حسینی با بیان اینکه آمریکا آموزش دهنده و عین تروریست است، ادامه داد: باید در مقابل دشمنان ایستاد زیرا عزت به مومنان می‌رسد و شک نکنید استکبار روسیاه خواهد شد.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: معاویه نیز امام حسین(ع) را با چنین روشی مورد تهدید قرار داد ولی آن حضرت هم به قیمت جان خود در مقابل نفاق و کفر و معاویه ایستاد و گفت که ما مردان جنگ و رزم هستیم.
ملک حسینی افزود: جبهه کفر و استکبار تنها در برابر بز دلان پیروز می‌شوند و امام حسین می‌فرماید شما نمی‌توانید ما را از تاریخ محو کنید چرا که برای همیشه در مدار و مسیر عزت قرار داریم.
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران در مسیر سخت مقاومت است و شک نکنید خدا آرامش به کسانی می‌بخشد که در مسیر اطاعت از ولی انقلاب قرار دارند که سپاه پاسدارن در اطاعت از ولی و جهاد در راه خدا پیشگام است.
ملک حسینی با بیان اینکه جبهه مقاومت غرور آمریکا را در منطقه شکسته است و ضربه سپاه در سوریه و عراق کاری بوده است، خاطرنشان کرد: نباید توقع داشته باشیم آمریکا از سپاهی که مدافع حرم شد و غرورش را در منطقه شکست تعریف کند و باید بر خود ببالیم که دشمن القاب زشت را به ما نسبت می‌دهد.
وی افزود: تاریخ ثابت کرده که در زمانی دشمن به فکر ضربه زدن بوده خود متحمل بدترین ضربه‌ها شده است و شک نکنید اقدام آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه به شکست سختی برای استکبار تبدیل می‌شود، همانگونه که بدن امام حسین را زیر سم اسبان قرار دادند و همین موجب رسوایی و شکست جبهه کفر شد.
ملک حسینی تاکید کرد: این اقدام خصمانه آمریکا سبب شد تا تمام ایران سبزپوش شوند و به وحدتی مثال زدنی برسند که دشمن را بترساند و باید پای این وحدت ایستاد و مقاومت کنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار