کد خبر: ۷۳۳۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱ 10 April 2019
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی روستاهای در معرض خطر رانش زمین خبر داد و گفت: برای امکان سنجی و جانمایی این روستاها اعتبار نداریم.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، عزیز فیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: در برخی روستاهای این استان بویژه در شهرستان بویراحمد احتمال رانش زمین وجود دارد و البته این روستاها شناسایی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بعد از پیش بینی هرگونه بحران از قبل این روستاها را خالی می‌کنیم، عنوان کرد: در باران‌های سیل آسای اخیر این کار را انجام دادیم و هیچ گونه مشکلی پیش نیامد.
 
فیلی با اشاره به اینکه بسیاری از مناطق این استان در مسیر آبرفت‌ها، رودخانه‌ها و مسیل‌ها قرار دارد،  ابراز کرد: با مدیریت انجام شده در سیلاب اخیر خسارات جانی و مالی به حداقل رسید در حالی میزان بارندگی با سایر استان‌ها به نوعی قابل مقایسه نبود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: یکی از وظایف ستاد بحران برنامه ریزی و هماهنگی در هنگام وقوع بحران‌ها است و در غیر این صورت هیچ گونه امکانات یا تجهیزاتی دفتر بحران استانداری ندارد.

فیلی با اشاره به وضعیت بحرانی محله بختیاری‌ها واقع در شرف آباد یاسوج در هنگان بارش باران بیان کرد: ساماندهی این منطقه در نشست شورای تامین شهرستان بویراحمد مصوب شده و شهرداری موظف به انجام آن است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار