کد خبر: ۷۳۶۳۴۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹ 20 April 2019

اخبار کهگیلویه و بویراحمد امروز همزمان با شکل‌گیری شایعه استعفای استاندار کهگیلویه و بویراحمد برخی زوایای آن معلوم شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از خبرگزاری فارس از مدت‌ها پیش بحث رفتن استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سوی برخی منابع بر سر زبان‌ها افتاد.
اما از امروز دوباره بحث رفتن استاندار کهگیلویه و بویراحمد از استان به دلیل حضور در انتخابات در حوزه انتخابیه ایلام بر سر زبان‌ها افتاد که البته معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد آن را تکذیب کرد و بازی رسانه‌ای دانست.
در ادامه به سراغ یک منبع آگاه رفتیم و در این خصوص پی‌گیر چنین موضوعی شدیم که از اساس آن را کذب دانست.
وی با بیان اینکه اگر اساسا استاندار قصد حضور در انتخابات را داشت خیلی وقت پیش اقدام به استعفا می‌کرد افزود: استاندار تاکنون تحرک انتخاباتی در حوزه انتخاباتی ایلام نداشته و اگر مایل به حضور در انتخابات بود می‌بایست از خیلی وقت پیش تصمیم می‌گرفت.
این منبع آگاه به دلیل اصلی رواج این شایعه اشاره کرد و گفت: برخی‌ها که با بودن احمدی در مسند مدیریت استان به حاشیه رفته‌اند و از گرفتن پست‌های مدیریتی ناامید شده‌اند مشخصا در جریان خاص سیاسی چنین شایعاتی را دامن می‌زنند.
وی گفت: آن‌ها به دنبال سنگین کردن فضا برای استاندار با رواج این شایعه هستند تا بلکه بتوانند احمدی را از میدان به در کرده و اوضاع را بر وفق مراد خود ببینند که تاکنون در پروژه استعفاسازی استاندار موفق نبوده‌‌اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار