کد خبر: ۷۴۷۹۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴ 23 May 2019
فرمانده انتظامي گچساران از کشف لوازم یدکی قاچاق به ارزش تقریبی 1 ميليارد و 138 میلیون ريال از یک دستگاه خودروی پژو خبر داد.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ "سيد محمد موسوي " اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامي امامزاده جعفر پس از هماهنگي با دستگاه قضائي حین کنترل خودروهای عبوری محور گچساران به شیراز به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

سرهنگ موسوي افزود: مأموران در بازرسی از این خودرو 6 هزار و 41 قلم انواع لوازم يدکي و يک طاقه پارچه خارجی قاچاق کشف کردند.

وی ارزش تقریبی این محموله قاچاق را 1 ميليارد و 138 میلیون ريال اعلام کرد و گفت: خودرو به پارکینگ منتقل و راننده با استفاده از تاريکي هوا و کوهستاني بودن منطقه فرار کرد که پلیس تحقیقات خود را برای شناسايي و دستگيري راننده فراری آغاز کرده است.

فرمانده انتظامي شهرستان گچساران، تأکيد کرد: مبارزه بي امان با قاچاقچيان و اخلالگران در امور اقتصادي، از اولويت هاي پلیس گچساران است و اطلاع رساني به موقع شهروندان در زمينه اعمال مجرمانه به ويژه در بحث کالاي قاچاق، فضا را براي مجرمان ناامن خواهد کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار