آیت الله سید شرف الدین ‌ملک حسینی گفت: اگر رسانه های مجازی به این موضوع می پرداختند، جای گله نبود زیرا شخصی هستند و از بودجه بیت المال اداره نمی شوند.
کد خبر: ۷۴۹۹۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹ 30 May 2019
عضو مجلس خبرگان رهبری از صدا و سیما به خاطر پوشش گسترده قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران انتقاد کرد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، آیت الله سید شرف الدین ‌ملک حسینی گفت: اگر رسانه های مجازی به این موضوع می پرداختند، جای گله نبود زیرا شخصی هستند و از بودجه بیت المال اداره نمی شوند.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یک اتفاق شخصی افتاده و همسری همسرش را کشته و اتفاقات مشابه فراوان است و این افتخاری نبوده که این گونه جار زده می شود. اگر بخش گسترده خبر این حادثه از رسانه ملی برای خدا بوده که خداوند خواسته است گناهان شخصی را پنهان کنیم.
وی تاکید کرد: نباید قتل را عرفی کنند و بسیاری از رفتارهای زشت را عادی جلوه دهند. حتی تکرار نشان دادن رفتار عادی یک قاتل شنیعترین اتفاقی است که ممکن است بیفتد.
آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه انتظار می رفت مسئله شخصی مسئله شخصی بماند، اظهار کرد: اگر هدف سیاسی و برای آبرو بردن یک جبهه ای است که واقعا زشت است.اگر هدف رسانه ملی از پوشش خبری این حادثه مدیریت فضای مجازی هم باشد راهش پرداختن گسترده نیست و یک شبکه یک بار خبر می داد و تمام.

وی گفت: من هر چه فکر کردم که در شب قدر مردم این چه گزارشی در شبکه های تلویزیونی است که به مردم ارائه می دهند، نفهمیدم. در شب قدر ذهن هایی که باید آماده دعا شوند، معطوف به یک حادثه شخصی شد که ربطی به هیچکدام ما و ربطی به سیاست کشور و جامعه مان نداشت و در شبکه های مختلف برجسته شد.خدا کند به این موضوع پایان داده شود وگرنه این حرکت یک بداخلاقی زشت را در جامعه ایجاد می کند.
وی بیان کرد: در امر به معروف و نهی از منکر متجاهر را نصیحت می کنند و به بقیه جار نمی زنند که این گناه رخ داده است. در ارشاد، آرام و درگوشی به او می گویند. این ها رسالتهای شرعی ماست. نه اینکه با او مصاحبه کنند. هیچ کس حق ندارد گناه خود را در برابر دیگران بیان کند.
آیت الله ملک حسینی گفت: ارائه گزارش از این اتفاق زشت موجب ساده سازی قتل می شود و نشان دادن اسلحه به ما چه دلیلی دارد.
 وی گفت: این حادثه یک عبرت است برای کسانی که مدعی درک و شعور و دین و ایمان هستند و این که سالها پاکی و ایمان و سیاست و قدرت و سالها حضور در عرصه های مختلف هیچ ارزشی برای لحظات پایان عمرمان ندارد و عاقبت خیر از خدا بطلبیم و عبرت بگیریم.
 
دانلود
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۶
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
درود بر آیت الله ملک حسینی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
درود بر آیت الله ملک حسینی تو دهنی سختی زد رسانه میلی را
منتظر قائم آل محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
احسنت بر آیت الله ملک حسینی.چون نجفی دوران شهردار بودن تودهنی حسابی به چند ارگان وارد کرد که واقعا دمش گرم.به این خاطر اینها هم از .... مثلا میخوان تلافی کنن.
خداوند متعال به حق این ماه عزیز رمضان،شر مقدس مابهای سرمایه بربادکن وطن را هز چه زودتر کوتاه کند و دستشان را با منجی عالم قطع نماید.آمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
نجفی سر تا پاش فاسد این .....هم جز این افراد هست ......
دکتر س اب ب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
معمولا ..... مزدور از هرجا برایش منافع بچربه بنفع او صحبت میکنه . اعتنایی به حرفها........نکنید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار