کد خبر: ۷۵۰۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱ 02 June 2019
رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از مصدوم شدن دو کودک در پی انفجار  ترقه در روستای مهریان(یاسوج) و آسیب شدید به انگشتان  و سر و صورت این دو کودک  خبر داد.
به گزارشتابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵  جلال پوران فرد عنوان کرد: این حادثه در ساعت ۱۹ و ۴۲ دقیقه  شنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۸ به واحد ارتباطات تلفنی یاسوج گزارش شد.
وی با بیان اینکه با اعلام این خبر بلافاصله آمبولانس۱۱۵ به روستای مهریان اعزام شد افزود: هردو کودک را بعلت شدت آسیب و استرس خانواده و اطرافیان با  ماشین شخصی  انتقال داده بودند که در مسیر یک  مصدوم تحویل اورژانس شد.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی افزود: این کودک به شدت از ناحیه  انگشتان ، سر و صورت و ران دچار سوختگی و پارگی بافت بدن شده  بود.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان با بیان این که احتمال قطع دو تا از انگشتان این کودک ۱۱ ساله  ممکن است رخ دهد افزود : بنا به اطلاعات کسب‌شده کودکی دیگر نیز دچار پارگی رگ دست و سوختگی گوش و صورت شده بود.
وی  نیز ادامه داد:  این دو کودک در روستای مهریان ترقه را درون شیشه گذاشته بودند که بعد از انفجار، شیشه شکسته شده بود و این همه آسیب  جدی را به این دو کودک وارد کرده بود لذا به پدر و مادرها توصیه میشود که مراقب فرزندان خود باشند تا دست به چنین کارهایی نزنند بسا که ممکن است آسیبی به خود و اطرافیان وارد کنند که غیر قابل جبران باشد همانطور  که آسیب جدی که به این دو کودک وارد شده است ممکن است غیر قابل جبران  باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار