بار ترافیکی پرحجم و سنگین؛
ترافیک سنگین در محور‌های مازندران، گیلان، چهارمحال و بختیاری
کد خبر: ۷۵۱۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵ 06 June 2019
همزمان با تعطیلات عید سعید فطر، ترافیک سنگین در محور‌های مواصلاتی استان مازندران، گیلان و چهار محال و بختیاری را شاهد هستیم.
 آخرین وضعیت راه‌های کشور
مرکز مازندران-جاده‌های شمال همچنان پرترافیک/ کندوان فردا یک طرفه می‌شود 
سرهنگ علیرضا قدمی، گفت: هم اکنون آمد و شد انواع وسیله نقلیه در برخی مقاطع جاده‌های هراز و چالوس از جنوب به شمال پر حجم و نیمه سنگین است.
وی با بیان اینکه از لحاظ جوی آسمان استان آفتابی و سطح جاده‌ها خشک است افزود: آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.
رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن دو جاده چالوس و هراز از عصر فردا خبر داد و گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۲ فردا جمعه تا ساعت ۲بامداد روز شنبه ۱۸خرداد ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۶همان روز تا ۲بامداد روز شنبه ۱۸خرداد ماه از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.
سرهنگ علیرضا قدمی گفت: آمدوشد همه وسایل نقلیه از ساعت۱۲ فردا تا ساعت۲ بامداد روز شنبه ۱۸خرداد ماه از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت۱۴ فردا تا ساعت۲ بامداد روز شنبه ۱۸خرداد ماه از آب اسک به رودهن محدوده مشاء یکطرفه می‌شود.
وی افزود: در صورت افزایش حجم تردد، محدودیت یک طرفه شدن جاده هراز از پلیس راه لاریجان به رودهن اعمال خواهد شد.
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی برای خودرو‌های سنگین در جاده تهران، سوادکوه، قائم شهر و بالعکس خبر داد و گفت:رفت وآمد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت۸ صبح تا ساعت۲۴ فردا جمعه ۱۷خرداد ماه از مسیر شمال به جنوب جاده سوادکوه ممنوع است.
وی با اشاره به ممنوعیت آمدوشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور چالوس، افزود: آمدوشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی تا ساعت۱۸ روز شنبه ۱۸خرداد ماه از جاده هراز ممنوع است.
سرهنگ قدمی افزود: تردد موتورسیکلت به استثنایی موتور سیکلت‌های امدادی و پلیس راه تا ساعت۶ صبح روز شنبه ۱۸خرداد ماه از جاده‌های کرج - چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.
وی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
 
مرکز گیلان-ترافیک پُرحجم در جاده‌های ساحلی گیلان 
رئیس پلیس راه گیلان گفت: جاده‌های منتهی به سواحل گیلان به خصوص حسن رود – زیباکنار و کیاشهر تا ورودی منطقه آزاد پرحجم و سنگین است.
سرهنگ حسین محمدپور افزود: تردد خودرو‌ها در دیگر جاده‌های گیلان نظیر جاده قزوین - رشت و رشت - چابکسر عادی و روان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار