کد خبر: ۷۵۶۳۷۳
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷ 23 June 2019
فرماندار بهمئی گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی و جلوگیری از قطعی احتمالی برق پنجشنبه ها در این شهرستان تعطیل شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حکمت الله سنایی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با توجه به گرمای هوا، افزایش مصرف و ضعف ولتاژ برق و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از قطعی احتمالی برق و رعایت حال عموم شهروندان تعطیلی پنجشنبه‌ها از اول تیرماه تا ۱۵ شهریور ماه ۹۸، اجرایی می‌شود.
وی بیان کرد: ساعات کاری ادارات از شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت صبح تا ۱۳ است.
سنایی تصریح کرد: ساعات کاری بیمارستان‌ها، مراکز امدادی و درمانی، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، بخش‌های ارائه دهنده خدمات عمومی و آتش نشانی‌ها مانند گذشته خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به رعایت دقیق ساعت کاری هستند افزود: در صورت گزارش عدم رعایت صرفه جویی برق با دستگاه متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
سنایی تصریح کرد: نیاز است شرکت برق به منظور کنترل بر مصرف برق توسط ادارات و سازمانهای در دوره زمانی مذکور در ساعات غیر اداری، سرکشی و نظارت را در دستور کار خود قرار دهد.
شهرستان بهمئی با جمعیتی حدود ۳۸ هزار نفر به مرکزیت شهر لیکک در فاصله ۳۰۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار