نکاتی که  عرض میکنم شاید در افکار بسیاری می گنجد اما به علت محافظه کاری  پیاپی و اینکه شاید خللی در کارها و مقام آنان  صورت گیرد دم فرو بسته اند و سکوت را بر سخن حق ارجحیت بخشیدند.
کد خبر: ۷۵۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶ 01 July 2019

آنچه که در زیر آورده شده است یادداشت ارسالی مخاطبان تابناک کهگیلویه و بویراحمد است و این سایت محتوای آن را تایید یا تکذیب نمی کند. شما هم می توانید نظر خود را در تایید یا تکذیب این مطلب بیان کنید.
 
توصیه هایی دانشجویی به استاندار
"قل الحق ولو علي نفسك"
(حق را بگو حتي اگر بر ضرر تو باشد)

بسم الله الرحمن الرحیم 
عرض سلام ادب و احترام و همچنین تبریک بابت انتصاب حضرتعالی به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد 
فارغ  از مقدمه های عریض و طویل و حاشیه های مضاف بر واقعیت های موجود
به اصل موضوع ورود میکنیم .

به عنوان دبیر تشکل سیاسی دانشگاه فرهنگیان و عضوی کوچک از این استان  برخود لازم دانستم  نکاتی را خدمت حضرتعالی عرض کنم.
نه از آن جهت که بنده حقیر خود را فرای دیگران بدانم .
نکاتی که  عرض میکنم شاید در افکار بسیاری می گنجد اما به علت محافظه کاری  پیاپی و اینکه شاید خللی در کارها و مقام آنان  صورت گیرد دم فرو بسته اند و سکوت را بر سخن حق ارجحیت بخشیدند.

به عنوان یک دانشجو وظیفه خود دانستم که  اعمال افکار، عقاید عملکردها که در زمان سکانداری جناب آقای احمدی را شاهد بودم و برداشت خود را از مدیریت ایشان خدمت  بزرگواری چون شما عرض کنم و چند توصیه بنده حقیر ،خدمت حضرتعالی دارم که این توصیه ها برگرفته از آن هنگامه ای بود که  مدیریت جناب آقای احمدی را نظاره گر بودیم.

جناب آقای کلانتری حضرتعالی مستحضرید که عملکرد ضعیف دولت تدبیر و امید، امید مردمان ما را به یغما برده است و ناامیدی محضی را در جامعه حاکم نمود.حال نگاه مردم  به مسئولان سراسر رنگ ناامیدی و تاریکی دارد.

در استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد جناب آقای احمدی از بدو ورود به این استان وعده‌هایی دادند که مژده از گلستان شدن باغ های سوخته این دیار میداد 
وعده هایی که امید خاموش را 
بیدار کرده بود 
اما پس از یک سال و اندی از مدیریت ایشان صدای تو خالی بودن آن طبل های تهی گوش ها را میخراشید
وعده هایی که رنگ عملی شدن را به خود ندیدند و نقل آن ها چون افسانه های غریبی است که ما و آن هیچ ثانیه اشتراکی نداشته و نداریم 
ما  سرانجام نیک  را ندیدیم اما استعفای استاندار را دیدیم! استانداری که وعده هایش را با خود دست نخورده و تا نخورده در چمدان باز نشده میبرد 
ماییم نوای بی نوایی!
ماییم و حسرت بی پایان مان.

ما شاهد افزایش بی رویه شاخص هایی چون بیکاری ،طلاق، فسادهای اجتماعی، اقتصادی اخلاقی و شاهد استخدام های فله ای بدون ضابطه  و  هر روز شاهد خالی تر شدن سفره‌های مردم بالاخص فقرا شده ایم و همچنین ایجاد شکاف های اساسی و ریشه دار بین طبقات اجتماعی  را ناظر بوده ایم، این آمار نشان از عملکرد ضعیف جناب آقای احمدی بوده است البته بیشتر از این هم انتظار نمی رفت چرا که از زمان مدیریت ایشان بحث هایی مبنی بر حضور ایشان در انتخابات آتی بوده است تمام فکر و دغدغه  ایشان  منحصر به حوزه‌های انتخابیه خودشان بوده و عملاً به استان کهگیلویه و بویراحمد آمدند تا فقط و فقط  رزومه خود را برای شرکت در انتخابات آتی  تکمیل کنند.
و این استان فدای رقابت های انتخاباتی و رزومه سازی ها شده است.
بی توجهی شخص استاندار نسبت به تشکل های دانشجویی از زمان سکانداری ایشان در استان از دیگر مواردی است که باید بیان کنیم ایشان  حتی یک جلسه با دانشجویان و تشکلات دانشجویی نداشتند و این بی احترامی به جایگاه دانشجو و تشکلات سیاسی بوده است و این خود به نوعی پاشیدن بذر ناامیدی بین دانشگاه و دانشجویان،از میان بردن احترام به دانشگاه و دانشجویان  بوده است
جناب آقای کلانتری استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود  منابع فراوان از جمله نفت و فسفات و اثار گردشگری بی نظیر،صنایع دستی و بومی و محلی و....  متاسفانه مورد بی مهری مسئولین می باشد و این باعث افزایش بی رویه بیکاری و فقر در استان شده است فقر و بیکاری از طرفی و استخدام های فله ای و بدون ضابطه از طرف دیگر موجب رنجش خاطر مردم گشته است.
مسئولان و مدیرانی که در سکوت محضند و به خاطر حفظ جایگاه  خود سکوت کرده‌اند ولی نمی‌دانند که این جایگاه ها  گذرا هستند و فردا روزی باید جوابگوی سکوتشان در برابر این همه بی عدالتی باشند. 
از شما می خواهم پیگیر حقوق مردم باشید .
وعده های دروغ را و صحبت های قشنگ را به وادی فراموشی هدایت کنید وعده هایی را که میدهید جامه عمل بپوشانید ما خسته تر از آنیم که وعده های دروغین را باور کنیم
 استقلال مدیریتی داشته باشید و تحت لوای هیچ کسی نباشید.
نگاهی یکسان و برابر به تمامی حوزه های این استان داشته باشید و هیچ حوزه ای را بر حوزه دیگر برتری نبخشید 
سفره های آن چنانی با نماینده یک شهر نداشته باشید و همه نمایندگان و همه مردم این استان برابر ببینید چرا که همه مساوی اند .
فقرا را دریابید و در پی راهی برای ایجاد رفاه در زندگی آنان باشید.
نگاهی نو به مسئله اشتغال داشته باشید تا جوانان این استان راهی شهرها و استان های دیگر  نشوند و دوشادوش مردم استان خود خدمت کنند و در کنار خانواده هایشان باشند  باشد که مصائب و مشکلات در استان ما کمی به سمت حذف شدن بروند و شادمانی، ارمغان  حضور حضرتعالی در استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.
استان همیشه محروم ما را حتی قدمی کوچک به سوی پیشرفت و توسعه هدایت بفرمایید.
صدای مردم ما را بشنوید و چون پدری دلسوزی کنار آنان باشید 
اکنون ما و شما یک خانواده ایم 
خانواده ای به عظمت دیار همیشه سر افراز کهگیلویه و بویراحمد.
حریم امن دانشگاه را حفظ بفرمایید و حامی حقوق دانشجو باشید 
صدای تمامی تشکل های دانشجویی با هر تفکری را بشنوید.
و دانشجو را ارج دهید و نشاط و سرزندگی را به محیط دانشگاه بازگردانید.
و امید ما باشید در مقابل بی مهری  های پیاپی قد علم کنید و برای یکبار هم که شده  بگذارید پیوند مردم ،مسئولین پیوندی از جنس اعتماد متقابل باشد  و سرانجامی نیک را هر دو نظاره گر باشند.
در این  مدت که در استان  ما تشریف دارید با نامی نیک استان را ترک کنید در یک جمله خلاصه بگویم مانند آقای احمدی نباشید که مردم این  استان برای رفتن وی ثانیه شماری می کردند  و در پی برپا داشتن جشن رفتن وی بودند!

سید جواد تقوی(دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فرهنگیان استان)
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
بهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
آنهایی که بیدبلند را از بهمئی جدا کردند باید پاسخگو باشند هر چند خیانت کردند ولی معلوم نیست چه مافیایی پشت این قضیه بود متاسفانه انقلابی های بهمئی هم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مشغول تقسیم غنائم و پست ها بودند و خواب بودند تا خاک بهمئی به تاراج رفت قسمتی را رژیم منحوس پهلوی جدا کرد و قسمتی هم به علت نالایق بودن مسئولین بهمئی از بهمئی جدا شدند بید بلند در سال 1360 از بهمئی جدا شد تشان در سال 1363 از بهمئی جدا شد ترتاب در سال 1396 از بهمئی جدا شد سرحد بهمئی یعنی کوه سفید و کوه سیاه و دلی مهرجان بوسیله مسئولین خائن وقت در سال 1391 از یهمئی جدا شدند حالا چیزی از سرزمین بهمئی باقی نمانده و باید بچه های متولد خاک بهمئی غیر بومی منطقه خود شوند!!!!! بنابراین بار دیگر اتحاد بهمئی و پشتیبانی مسئولین استانی و کشوری از جمله نماینده محترم ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و استاندار محترم استان و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استان از آنها را می طلبد تا بار دیگر سرزمین های جدا شده از بهمئی به بهمئی ملحق گردد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار