کلانتری با اشاره به اینکه تعدادی از درخواست های مراجعه کنندگان در خصوص اشتغال بود، عنوان کرد: ایجاد اشتغال در دو بخش خصوصی و اداری امکان پذیر است و در سیستم اداری حتما افراد باید براساس آزمون و پس از گزینش جذب شوند.
کد خبر: ۷۶۲۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰ 14 July 2019
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید زمینه دیدارهای عمومی با مردم را به صورت منظم و مداوم فراهم كنند، گفت: هر دوهفته یکبار با مردم ملاقات عمومی خواهم داشت.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حسین کلانتری امروز و در دیدار با تعدادی از مردم استان که از شهرها و روستاهای دور و نزدیک به استانداری کهگیلویه و بویراحمد ، آمده بودند به مطالبات، پیشنهادات و شکایت های آنان گوش و دستورهای لازم جهت رفع مشکلات مطرح شده را به مدیران دستگاه های اجرایی استان صادر کرد.
جمعی از مدیران کل استان و مدیران کل ستادی استانداری استاندار را در این دیدار همراهی و دستورات صادر شده از سوی مدیریت ارشد استان را برای رفع مشکلات مراجعان پیگیری کردند.
این ملاقات مردمی ۵ ساعت به طول انجامید و ۲۳ نفر از مردم استان از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز تا ساعت ۱۳:۳۰ به صورت رو در رو با استاندار مشکلات خود را بیان کردند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار چهره به چهره با مراجعه کنندگان ، گوش شنوای دغدغه ها و مطالبات آنها بود.
مراجعه کنندگان در نشست ملاقات مردمی امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مشکلات و مطالبات خود را در بخش های مختلف تولید، اشتغال، سرمایه گذاری، ثبت اختراع، درمان و برخی مسائل دیگر با استاندار درمیان گذاشتند.
گفتنی است که جلسات ملاقات مردمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با هدف طرح و بررسی مشکلات مردم روزهای یکشنبه هر دوهفته یکبار برگزار می شود.
حسین کلانتری در حاشیه برگزاری این دیدارها اظهار داشت: هدف از دیدارهای مردمی مسئولان با مردم برداشتن گامی موثر در راستای برقراری ارتباط و تعامل دوسویه میان مردم و مسئولان است.
وی با اشاره به اینکه تعدادی از درخواست های مراجعه کنندگان در خصوص اشتغال بود، عنوان کرد: ایجاد اشتغال در دو بخش خصوصی و اداری امکان پذیر است و در سیستم اداری حتما افراد باید براساس آزمون و پس از گزینش جذب شوند.
استاندار با اشاره به اینکه برخی از مطالبات مردم جنبه عمومی داشت و خواستار توجه به ایجاد زیرساخت ها شدند، عنوان کرد: با همکاری مردم و مسئولان تمام تلاش خود را در این راستا به کار می گیریم.
وی با بیان اینکه در آینده نشستی با احزاب و فعالان سیاسی استان برگزار می شود، بیان کرد: در حوزه آسیب های اجتماعی اقدامات مطلوبی در استان انجام شده و برنامه ریزی های لازم برای رفع مشکلات این حوزه در حال طراحی و تدوین است.

کلانتری از تشکیل بانک اطلاعاتی برای شناسایی کارکنان اداری و تناسب بین شغل و مدرک تحصیلی این افراد خبر داد و گفت: شایسته سالاری معیار انتخاب مدیران استان خواهد بود.
وی تاکید کرد: رسانه ها در معرفی چهره زیبایی از استان به سراسر کشور و جهان کوشا باشند.
استاندار بیان کرد: انتظار می رود چهره واقعی استان را نشان دهیم و از سیاه نمایی کردن پرهیز کنیم.

وی با تاکید بر اینکه توسعه کهگیلویه و بویراحمد در گرو بهره مندی از ظرفیت جوانان استان است، تصریح کرد: امید است جوانان ما را در مسیر پیشرفت استان یاری کنند.

کلانتری عنوان کرد: نجات دادن مردم از بلاتکلیفی و سردرگمی یکی از مهم ترین خروجی های این ملاقات های مردمی است.
وی با تاکید بر اینکه مدیران باید پاسخگوی مردم باشند، بیان کرد: این دیدارهای مردمی باید اثربخشی و کارآمدی داشته باشند و گره ای از مشکلات مردم را باز کنند.

کلانتری با بیان اینکه دولت نقش تسهیل گری و حمایتی در کارها را بر عهده دارد، تصریح کرد: هرکجا که مردم مشارکت داشتند مشکلات راحت تر برطرف شده است.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار