کد خبر: ۷۶۲۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۳ 15 July 2019

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، گفت : تامین اجتماعی در توسعه و رفاه جامعه نقش مهمی ایفا می کند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حسین کلانتری در دیدار مدیران تامین اجتماعی استان گفت : سازمان تامین اجتماعی در توسعه و رفاه جامعه نقش مهمی ایفا می کند و تلاش های این سازمان برای خدمت به بیمه شدگان و بازنشستگان ، ارزشمند و اثرگذار است .
در این دیدار که مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ، حضور داشتند ، استاندار با تبریک هفته تامین اجتماعی، اظهار داشت: جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی متنوع و گسترده است و این سازمان نقش بسیار مهمی در توسعه و رفاه جامعه ایفا می کند.

دیدار مدیران تامین اجتماعی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات دهی این سازمان در بخش های مختلف، عنوان کرد: تلاش تامین اجتماعی در خدمات دهی به بیمه شدگان و بازنشستگان اقدامی ارزشمند و اثرگذار است.
وی با بیان اینکه در حوزه درمان نیز کارهای بزرگی انجام شده است، بیان کرد: این خدمات دهی  باید پیوسته و به صورت کمی و  کیفی گسترش و توسعه یابد.
کلانتری با اشاره به نگاه خاص امام خمینی(ره) به مسئله درمان و معیشت مردم، گفت: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از دولت ها رسیدگی به امور درمانی مردم است و همواره بر این مهم تاکید داشته اند.
وی با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه《 بیمار جز دغدغه بیماری نباید رنج دیگری داشته باشد》، تصریح کرد: اجرای طرح تحول سلامت تحولی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.

دیدار مدیران تامین اجتماعی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با تاکید بر اینکه خدمات تامین اجتماعی قابل توجه است، بیان کرد: این خدمات ارزشمند است و امیدواریم با تلاش مدیران و کارکنان این سازمان و گسترش چتر حمایتی تامین اجتماعی و افزایش کمیت و کیفیت خدمات ، به نقطه مطلوب برسد .
در این دیدار نورمحمدی و اکبری ، مدیران تامین اجتماعی استان ، نیز گزارشی از خدمات این سازمان به بیمه شدگان ، بازنشستگان و مستمری بگیران ارایه کردند .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار