سرهنگ پاسدار جمشید ارسلان جو به عنوان رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح معرفی شد.
کد خبر: ۷۶۳۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶ 15 July 2019

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حجت الا سلام والمسلمین حکمتی نیک با تبریک دهه کرامت گفت : حدیث سلسله الذهب در زمان های مختلف روایت شده است و توحید و وحدانیت به خداوند دژ محکمی در روز حساب است.
وی با بیان اینکه  اعتقاد به توحید از اصول و مبانی مسلمانان می باشد گفت :توحید و ولایت از اعتقادات مسلمانان و شیعیان بوده و باید در راه آن گام برداشت .

سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل در آئین  معارفه رئیس ستاد اقشار بسیج با تبریک ولادت امام رضا ع و دهه کرامت گفت :  سپاه از دو بخش بسیج با ۲۲ قشر و مجموعه سپاه که وظیفه پشتیبانی را برعهده دارند تشکیل شده است.

خرم دل با بیان اینکه  دشمن بدنبال دست یابی به گلوگاه های کشور و براندازی انقلاب می باشد  گفت : رهبری ، ارمان و مردم از داشته های اصلی یک انقلاب بوده  و از ابتدای انقلاب تا کنون رهبری با نشان دادن صراط مستقیم و آرمان های انقلاب ، پرچم جمهوری اسلامی را برافراشته نگه داشته و دشمن که  همه راه ها و دشمنی هایش را ازموده  این بار یکی از داشته های اصلی انقلاب یعنی مردم را نشانه گرفته و با تحریم ، تحریک و فتنه بدنبال براندازی انقلاب است.
 وی ابراز داشت در سالهای گذشته ۲ شبکه ماهواره ای وجود داشت اما الان دشمن بالغ بر ۲۰۰ شبکه ماهواره ای بر علیه انقلاب  و مردم راه انداخته است .
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت اقشار بسیج فرمانده ای برای هم افزایی و اتحاد مردم است و می تواند در این راستا گام بردارند تا دشمن نتواند دشمنی خود را در مقابل مردم ایجاد کند.
گفتنی است در این نشست سرهنگ پاسدار جمشید ارسلان جو به عنوان رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح معرفی شد.
 جمشید ارسلان جو در این نشست گفت :هدفم خدمت به مردم ،اعتلای اهداف بسیج ، ایجاد اتحاد بین اقشار مختلف و مقابله با فتنه انگیزی دشمنان انقلاب می باشد .
وی ابراز داشت : امید وارم در این منصب بتوانیم باری از دوش مردم بردارم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار