پاسره در خصوص برخی مطالبات مدیران آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت: هر کس فکر و اندیشده خاص خود را دارد اما ملاک بنده توان و انگیزه افراد در خدمت به مردم است، از همه ظرفیت های خوب انسانی و امکانات در پیشبرد خدمات مناسب بهره خواهم گرفت.
کد خبر: ۷۶۴۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰ 19 July 2019
یکی از موضوعات مهم در استان کهگیلویه و بویراحمد ، بحث انتقال آب با کیفیت و پایدار خصوصا در فصول گرم سال است که هر چند نمی توان اقدامات صورت گرفته را نادیده گرفت اما در خصوص مدیریت قبلی آبفای کهگیلویه و بویراحمد ، یک نکته تاسف برانگیز وجود داشت و آن هم عدم پاسخگویی مدیر عامل و برخی مدیران شهرها ، خصوصا شهرهای یاسوج و سیسخت بود که علیرغم بیان مشکلات ، اما در اکثر مواقع برخی از این مدیران به گزارشات نمایشی ، روی آورده اما مشکلات همچنان وجود دارد! شاید پاسره که چند وقتی است مدیریت این شرکت را به دست گرفته و گویا از این به بعد باید هم آب روستایی و هم آب شهری را برنامه ریزی کند ، بهتر از هر کسی می داند که با چه مدیرانی با چه ویژگی هایی روبرو است به گونه ای که در جمع مدیران شهری آبفا به صراحت از لزوم تغییرات جدی در کیفیت آبرسانی سخن گفته است و احتمالا این اولین تذکر جدی اما مسالمت آمیز به برخی مدیران آبفای شهری است.
 
اولین تذکر مدیر عامل جدید ابفا به مدیران تابعه / مشکلات آب برخی مناطق شهری از روستاها هم بیشتر است / تغییرات جدی خدمات آب و فاضلاب
 
مدیر عامل آب و فاضلاب استان گفت : از تمامی توان و ظرفیت خودم و مجموعه برای بهبود و ارائه خدمت بهتر به مردم و هم استانی هایم در شهر و روستا استفاده خواهم کرد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد فیض اله پاسره در جمع مدیران شرکت آب و فاضلاب شهری استان از لزوم دقت نظر در خدمت رسانی به مردم گفت و اظهار داشت: آب یکی از نیازهای ضروری و مهم مردم و خدمتی لحظه ای است که باید به خوبی به سرانجام برسد.
 
اولین تذکر مدیر عامل جدید ابفا به مدیران تابعه / مشکلات آب برخی مناطق شهری از روستاها هم بیشتر است / تغییرات جدی خدمات آب و فاضلاب

مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت: در برخی از مناطق شهر شاهد مشکلاتی به مراتب بیشتر از روستاها هستیم، از طرفی جنس مطالبات و توقعات مردم در شهرها هم تفاوت زیادی با روستاها دارد، بنابراین همانطور که آبرسانی در روستاها مهم است، آبرسانی مناسب در شهرها نیز باید با حساسیت بیشتری دنبال شود.
وی در خصوص برخی مطالبات مدیران آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت: هر کس فکر و اندیشده خاص خود را دارد اما ملاک بنده توان و انگیزه افراد در خدمت به مردم است، از همه ظرفیت های خوب انسانی و امکانات در پیشبرد خدمات مناسب بهره خواهم گرفت.
پاسره از برنامه های جدی در برون سپاری خدمات و فعالیت ها گفت و افزود:تمامی فعالیت های قابل واگذاری به بخش خصوصی را شناسایی و با برنامه ریزی کارشناسی شده، واگذار میکنیم.
 
اولین تذکر مدیر عامل جدید ابفا به مدیران تابعه / مشکلات آب برخی مناطق شهری از روستاها هم بیشتر است / تغییرات جدی خدمات آب و فاضلاب

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ادامه داد: یکی از مشکلات و چالش های ما تعدد شکستگی ها است، این شکستگی ها فقط به فرسودگی مربوط نیست، در شهر یاسوج بعلت اختلاف ارتفاع شدید از بالاترین تا پایین ترین نقطه، فشار تا 20 بار در شبکه داریم و این در حالیست که نرم آن 6 بار است و این فشار در نهایت خود را در شکستگی نقطه های ضعیف تر در شبکه های توزیع نشان می دهد.
پاسره از ایجاد تغییرات جدی در سامانه پاسخگویی آب و فاضلاب گفت و افزود: سامانه 122 کار خوبی است اما این راه ارتباطی با مردم زمانی کارآ است که زیرساخت ها به خوبی فراهم باشد، اکیپ های تعمیرات باید اصلاح شود و درنهایت مشکلات مردم آنچنان اثربخش مرتفع شود که آنها را به خدمات شرکت امیدوار کند.
وی ضمن تاکید مجدد بر ضرورت خصوصی سازی خدمات گفت: نگهداری تاسیسات، مرتفع کردن شکستگی ها، قرائت آنلاین کنتور، ماشین آلات و موارد اینچنینی را با واگذاری به بخش های خصوصی، میتوان با هزینه کمترو اثربخشی بیشتر انجام داد و باید عملیاتی شود.
 
اولین تذکر مدیر عامل جدید ابفا به مدیران تابعه / مشکلات آب برخی مناطق شهری از روستاها هم بیشتر است / تغییرات جدی خدمات آب و فاضلاب

دکتر فیض اله پاسره افزود: تصفیه خانه بزرگ شهر یاسوج را ساماندهی میکنیم، فرایندها را تکمیل میکنیم به نحوی که راندمان و کارایی بالا برود و جمعیت بیشتری را هم بتوانیم پوشش دهیم.
وی وجود برخی مسائل فرهنگی و اجتماعی را بی ارتباط با مشکلات آبرسانی ندانست و اظهار داشت که مشکلات آب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد را به فراخور توان و ظرفیت های شرکت دنبال میکنیم.
پاسره از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری در آینده خبر داد و گفت: با تجمیع ظرفیت ها، منابع و امکانات هم در هزینه ها صرفه جویی می شود و هم خدمات به مردم تسریع و توسعه می یابد.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان به اهمیت سلامت آب اشاره و افزود: آب نداشتن بهتر از داشتن آب غیر بهداشتی است، سلامت آب برای ما یک اصل وقاعده جدی است، باید بیشترین دقت را در تامین آب سالم وبا کیفیت برای مردم استان بعمل آورد.
فیض اله پاسره گفت: از تمامی توان و ظرفیت خودم و مجموعه برای بهبود و ارائه خدمت بهتر به مردم و هم استانی هایم در شهر و روستا استفاده خواهم کرد و در این مسیر از حق و حیثیت خودم هم هزینه خواهم کرد.
برچسب ها: آبفا ، پاسره ، آب با کیفیت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار