کد خبر: ۷۶۹۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶ 07 August 2019
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.در این پیام آمده است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان های آگاه و دانایی است که رزمشان با سلاح  قلم در میدان آگاهی و اندیشه است. سلاحی که  قرن‌هاست مهمترین ابزار انتقال معانی و مفاهیم ، تفهیم و تفاهم تعادل و تضارب آراست .
خبرنگاران به راستی چشم بینا و آینه‌ی واقع نمای زمینه و زمانه خویش اند. طلایه دارانی که توسعه و پیشرفت مهمترین دغدغه ذهن و زندگیشان گشته است.
خبرنگاران به عنوان قاصدان امین و راویان صدیق تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند ، که با نقد منصفانه‌ی کاستی‌ها و بیان هوشمندانه‌ی پیشرفت ها وجدان بیدار انسانیت و زمینه ساز سلامت فکری و فرهنگی جامعه اند .
۱۷ مرداد یادآور بزرگ مردانی چون شهید والامقام«محومد صارمی» است که عاشقانه در عرصه اطلاع رسانی با نثار جان خویش به کار و حرفه وزین خبرنگاری ارزشی والا بخشیده اند.
اینجانب ضمن تبریک این روز به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه ، اهل قلم و خانواده بزرگ مطبوعات و جامع اطلاع رسانی استان کهگیلویه و بویراحمد ، از همراهی ، توجه و اهتمام ویژه در انعکاس اخبار فعالیت ها و خدمات نظام اسلامی قدردانی نموده و برای خبرنگاران متعهد و کوشای استان ، که آگاهی را حق مردم دانسته و برای تحقق عدالت اجتماعی پرتلاش می‌کوشند سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه از خداوند متعال خواهانم.
حسین کلانتری / استاندار کهگیلویه و بویراحمد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار