کد خبر: ۷۷۱۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶ 11 August 2019
معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از رشد شاخص های امنیتی طی چند سال اخیر در این استان خبر داد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا سید محمد کاظم نظری در مراسم تکریم معاون سیاسی و شورای اداری استان افزود: حدود 4 سال در معاونت سیاسی و امنیتی استانداری به مردم استان خدمت کرده ام.
وی اظهارکرد: در این مدت درس ها و تجارب زیادی یاد گرفتم و این دوران سرشار از خاطرات شیرین و به یادماندنی است البته برخی دوستان گاهی کم لطفی هایی داستند.
معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از امن ترین استانهای کشور است و در چند سال اخیر شاخص های امنیتی استان رشد داشت.
نظری تصریح کرد: در سال گذشته نسبت به سال 96 با کاهش آسیبهای اجتماعی از جمله خودکشی و طلاق در استان بوده ایم و در زمینه میدان  دادن به تشکلهای مردم نهاد نیز افزیش داشته ایم.
وی ادامه داد: هم اکنون 196 تشکل مردم نهاد در استان وجود دارد که از این تعداد، مجوز 66 تشکل در دوسال اخیر صادر شده است.
معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در مجموع سه حوزه اجتماعی، فرهنگی و سیاسی عملکرد قابل قبولی داشته ایم.
نظری تاکید کرد: درد این استان خود تخریبی ها نسبت به نیروهای بومی است بطوریکه با وجود نیروهای نخبه در برخی مواقع به نیروهای بومی ظلم می کنیم و تا این درد را داریم توسعه پیدا نخواهیم کرد.
وی عنوان کرد: صداقت در سیاست را از خودم به ارث گذاشتم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار