کد خبر: ۷۷۲۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳ 17 August 2019
سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:  در ساعات اولیه کاری روز جمعه تا  ۲۲ امشب در تصادفات استان  یک مصدوم با احیا موفق از مرگ حتمی نجات، ۱ مصدوم قبل از رسیدن اورژانس کشته   و ۵۶ نفر دیگر زخمی شدند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ محسن جلیلی با بیان اینکه روز جمعه در جاده‌های مواصلاتی استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف به اورژانس گزارش شدافزود: ۵۶ نفر مصدوم شدند که متاسفانه یک مصدوم فوت و خدا را شکر یک مصدوم با احیای موفق  از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
محسن جلیلی از مرگبار ترین تصادف امروز جمعه ۲۵ مردادماه ۹۸ را در ساعت ۱۶و۲۷ در مسیر شهرک ولایت نزدیک به تیپ ۴۸ فتح یاسوج با واژگونی پژو ۴۰۵ اعلام کرد، و ادامه داد: در این  حادثه واژگونی خودروی پژو که در مجموع ۸ سرنشین داشت یک خانم ۳۰ ساله قبل از رسیدن اورژانس به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ نیز بیان کرد: در این تصادف یک خانم ۲۴ ساله  بعلت شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی بود توسط تکنسین‌های اورژانس آقایان نامداری و بزرگ امید با اقدام سریع وبه موقع پزشکی از جمله احیای موفق از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و ۶ مصدوم دیگر توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.
جلیل نیز با اشاره  به  تصادفات پر مصدوم امروز مطرح کرد: تصادف پیکان در تنگ کناره یاسوج با ۹ مصدوم ، واژگونی پژو ۴۰۵ با پراید در جاده اصفهان تونل(۹) با ۵ مصدوم و تصادف پراید با پژو ۴۰۵ در جاده مختار با ۷ مصدوم اعم  تصادفات پر مصدوم روز جمعه بودند که به اورژانس گزارش شده و توسط تکنسینها امدادرسانی شدند.
جلیل تصریح کرد : روز جمعه در استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف با ۵۶ مصدوم امدادرسانی شدند که متاسفانه یکی از مصدومان قبل از رسیدن اورژانس جان باخت ، یکی از مصدومان دیگر توسط اورژانس احیای موفق و از مرگ حتمی نجات پیدا کردند و مابقی در صورت نیاز پزشکی  بیشتر انتقال داده شدند.
جلیل نیز در ادامه این خبر از امداد رسانی اورژانس در مراسم تشییع جنازه زنده یاد عالم فرزانه حاج آمیراحمد تقوی خبرداد و افزود : در مجموع ۱۰ نفر در این مراسم  توسط اکیپ‌های اورژانس با توجه به نیاز پزشکی خدمات اورژانسی دریافت کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار