کد خبر: ۷۷۷۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶ 03 September 2019
رئیس شورای شهر یاسوج با تاکید بر اینکه شهردار یاسوج در هیچ شرایطی تغییر نمی‌کند، گفت: هنوز معلوم نیست ترکیب هیئت رئیسه سال سوم شورا چگونه باشد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، کیوان آشنا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: نستهن مقدم شهردار یاسوج تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی به عنوان شهردار خدمت می‌کند و حتی در دور ششم اگر من شورا باشم برای تداوم مدیریت وی تلاش می‌کنم.
وی با تاکید بر اینکه ماندن شهردار فعلی در هر شرایطی و با انتخاب هر هیئت رئیسه‌ای در شورا قطعی است، عنوان کرد: هنوز ترکیب هیئت رئیسه سال سوم مشخص نیست و نمی‌توان آن را پیش بینی کرد.
آشنا در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم که شما کدام یک از دو تیم سه نفره شورای شهر را برای هیئت رئیسه حمایت می‌کنید، ابراز کرد: من با کسی نیستم و تنها یک رای دارم در روز انتخاب هیئت رئیسه بعد از مشخص شدن نامزدهای رئیس شورا تصمیم می‌گیرم.
وی با بیان اینکه ناچارا دارم به بیرون استان می‌روم، افزود: شاید فرشید احمدی کیش، محمدرحیم دهرابپور و سید هدایت اکبری سه عضو شورای شهر امروز به دلیل تعطیلات شورا در نشست انتخاب هیئت رئیسه شرکت نکردند.
نشست 10 شهریورماه انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر یاسوج در حالی با حضور علی علیپور معاون و برزو شجاعی‌پور از کارشناسان فرمانداری بویراحمد برگزار شد که به دلیل عدم حضور فرشاد نگین تاجی، علی اکبری‌تبار و مسعود خوبانی نیمه تمام ماند و طبق قانون به 48 ساعت آینده واگذار شد.
محمدرحیم دهرابپور، فرشید احمدی‌کیش و سید هدایت اکبری نیز امروز از حضور در جلسه انتخاب هیئت رئیسه امتناع کردند تا مجدد نشست انتخاب هیئت رئیسه راه به جایی نبرد و نگاه به روز دیگری دوخته شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار