کد خبر: ۷۷۷۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲ 03 September 2019
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: فروش اقلام خوراکی تاریخ مصرف گذشته در برخی فروشگاه‌های بزرگ استان نگران‌کننده است.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویر احمد، به نقل از صدا و سیما جعفر گوهرگانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: در بازدید‌های انجام شده از فروشگاه‌های بزرگ سطح شهر یاسوج برخی اقلام تاریخ مصرف گذشته هنوز در ویترین این فروشگاه‌ها موجود بوده و در واقع فروش می‌شوند.
وی خواستار تشدید نظارت‌ها بر فروشگاه‌ها بزرگ و کوچک و مراکز عرضه اقلام خوراکی شد و افزود: در صورت عدم نظارت با توجه به گرانی اجناس امکان فروش اقلام تاریخ مصرف گذشته وجود دارد.
گوهرگانی با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی باید در زمینه سلامت جامعه از بابت مواد غدایی به صورت قاطع وارد شود، بیان کرد: سلامت جامعه شوخی بردار نیست و نباید در کنار تخلف‌های احتمالی به راحتی گذشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برخی سودجویان به اسم فروش گیاهان دارویی سلامت انسان‌ها را به خطر می‌اندازند، ادامه داد: انتظار می‌رود دانشگاه علوم پزشکی و پژوهشکده گیاهان دارویی در این زمینه ورود کنند.
گوهرگانی افزود: سلامت و امنیت غذایی مردم باید به عنوان یک اصل مهم مورد توجه مسئولان و متولیان امر قرار گیرد و در این زمینه هیچ قصوری از کسی پذیرفتنی نیست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار