امام جمعه کبگیان
وحدانی فر : آنانکه دلواپس قبله آمالشان در غرب هستند تادیرنشده در سایه غربگدائی خود به سواحل ایالتهایشان سفر کنند که با چنین تفکرات وایده هایی درمیان ملت و دولت ما جایی ندارند.
کد خبر: ۷۷۸۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱ 06 September 2019

به گزارش "تابناک کهگیلویه و بویراحمد" از چیتاب حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه کبگیان درخطبه های نماز ۱۵ شهریور چیتاب باتوصیه خود ونماز گزاران به رعایت تقوای الهی بااشاره به مسئله سختگیری وچشم و هم چشمی در ازدواج گفت: مصادیق تقوا این است که انسان ببیند فرزندش به واسطه مجردی دارد به گناه می افتد وبا کمترین توقع او رادر راه ازدواج کمک کند و کسانیکه باچشم و هم چشمی مانع ازدواج فرزندانشانند گناه آنان برگردنشان است.

حجت الاسلام وحدانی فر با اشاره به قیام امام حسین وقیاس آن با انقلاب اسلامی گفت: سازش وتسلیم دربرابر حکام ظالم درقاموس اسلام جایگاهی ندارد وچون ایستادگی و مقاومت مانند سازش وچالش هزینه دارد اماسازش منجر به زور دربرابر حکام نالایق جایگاهی ندارد وباعُده وعِده فراوان نباید ترس داشت که ازخصایص منافقین سست ایمان و شجاعت وروحیه شهادت طلبی از خصیصه های مومنان است وانقلاب ما برگرفته از همین قیام است.
دلواپسان غربگرا در میان ملت جایی ندارند 
وی با اشاره به تحاریم دنباله دار هم گفت: تحاریم زمان ما همانند زمان امام حسین است که حضرتش فرمود نباید درزمان تحریم عقب نشینی کرد بلکه بایدایستاد. وی خطاب به
سیاستمداران داخلی وخارجی گفت: مرگ باعزت وباشرف بر زندگی زیر بار زور ارجعیت دارد ونظام ما این را به دنیا آموخت که تنها راه مقابله ایستادگی و مقاومت همراه باعزت هست.
حجت الاسلام وحدانی فر درباره مسئله مذاکره مجدد امریکا و واسطه گری کشورها و پیکهای متعدد دراین زمینه هم گفت: حرف جمهوری اسلامی ایران  یکی است و باید برگردند به برجام و به همه تعهداتشان در قبال برجام عمل بکنند تاشاید بعدها جمهوری اسلامی به آنها بگوید مذاکره خواهد کرد یانخواهدکرد!.
این خطیب جمعه بااشاره به بازارگرمی انتخاباتی رئیس جمهوری آمریکا بیان کرد: ترامپ اگرخیال میکند بادیداربا رئیس جمهور ما یک وِجهَهٔ انتخابتی درست میکند بداند باید دربرابر چشمهای بیدار حتی از سایه خود هم بترسد وجمهوری اسلامی باعزت بااقتدار بامقاومت درمقابل  آنها ایستاده است.
وی خطاب به مسئولان کشوری هم تصریح کرد: همانطور که رئیس جمهور وعده کردند گامِ سوم باید زودتر برداشته بشود که ازشنبه اجرائی خواهد شد ودر روند رسیدن به اهداف جمهوری اسلامی کوتاهی نخواهدکرد.
دکتر وحدانی فر خطاب به دلواپسان غربگرا هم گفت: آنانکه دلواپس قبله آمالشان در غرب هستند تادیرنشده در سایه غربگدائی خود به سواحل ایالتهایشان سفر کنند که با چنین تفکرات وایده هایی درمیان ملت و دولت ما جایی ندارند.

لازم به ذکراست دربین الصلاتین توسط کربلائی قرق لوئی مداح اهل بیت عصمت و طهارت مراسم روضه وسینه زنی برگزار شد.

پایان خبر: اسماعیل رسام٫.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار