کد خبر: ۷۸۵۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵ 06 October 2019
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سردار هاشمی پور در نشست بررسی مسائل صنعت آب و برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سفر وزیر نیرو، تلاش و نظر مساعد وی در ارتباط با توسعه آب و نیرو به ویژه در شهرستان های 4 گانه امید را در دل مردم زنده تر نموده که امیدواریم با پیگیری های استاندار هرچه زودتر به مرحله عمل برسد.

مهندس هاشمی پور توجه و مساعدت ویژه به آبرسانی دهدشت غربی را ضروری دانست و اجرای سریع تر دستورات وزیر  در این مورد را خواستار شد.

هاشمی پور روند اجرایی آبرسانی به شهر لیکک از سد کوثر را رضایتبخش دانست و با توجه به اعتبار تخصیص یافته، نظارت و سرعت بخشیدن به اجرای کار را مورد تأکید قرار داد.

اظهار نگرانی به دلیل فرسایشی شدن پروژه ها و قدردانی از وزیر محترم نیرو بابت اصلاح تعرفه برق و حضور در محل سد آبریز، توجه جدی وی و همکارانش در آب و نیروی کشور از جمله حاج رسولیها و مهندس مرادی و مساعدت در اجرای جاده دسترسی به تاج سد و کمپ کارفرا از دیگر سخنان سردار هاشمی پور در این نشست بود.
 
مهندس هاشمی پور به پروژه سیکل ترکیبی پادوک اشاره کرد و گفت: این پروژه در مرحله ای است که ما باید به پیمانکار کمک کنیم و در این زمینه مساعدت وزیر نیرو بسیار ضروری است.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی افزود: برای دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی نیاز به یک ایستگاه برق است که امیدواریم با مساعدت های لازم این مهم طبق دستور کار انجام شود.

نایب رئیس کمیسیون انرژی ضمن اعلام پیام تشکر مردم سرفاریاب  از بابت بهره برداری از تصفیه خانه ی آب این شهر اظهار داشت: آب شرب سرفاریاب تا قبل از افتتاح تصفیه خانه از نظر کیفی وضعیت مطلوبی نداشت که این موضوع بارها از تریبون های مختلف اعلام گردید، حال از وزیر محترم تقاضای بخشودگی آب بهاء مصرفی قبل از افتتاح تصفیه خانه را خواهانم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار