جوابیه سید فرزاد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات به یادداشت دهیار روستای کل خواجه قیصر از توابع شهرستان کهگیلویه
کد خبر: ۷۸۶۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷ 07 October 2019

در این جوابیه آمده است؛

جناب آقای احسان شاه بهار دهیار محترم روستای کل قیصر سلام علیکم"

در شهر دمشق یادداشت جنابعالی را دریافت نمودم، لذا ضمن اینکه نائب الزیاره دوستان و رفقا هستم، نکاتی را به اجمال تقدیم می کنم.

1- روستای کل خواجه قیصر به کد آبادی ۲۲۹۹۴۲ و ۲۴ خانوار بر اساس سرشماری سال ۹۵، که در ۷ کیلومتری شهر دهدشت با دو جاده دسترسی، از کریدور لنده-سوق و جاده اصفهان می باشد.


در بحث پوشش ارتباطی رومینگ دیتا با اپراتورهای همراه برقرار است، و پیش از این در تعهد همراه اول بوده و دارای سایت kb0160 ۲g.۳g در فاصله ۲.۹km می باشد، و اختلالات ارتباطی به جهت توپوگرافی خاص روستاست و برای تقویت پوشش ارتباطی و پهنای باند براساس پیگیری وزارت ارتباطات، شرکت ایرانسل اقدام به احداث سایت نموده و اکنون در مرحله حفاری است.(دکل دهستان راک)

2- من و شما بدنیا نیامده بودیم، انقلاب شد و هر جا آسفالت تمام شد استانمان شروع شد و اکنون به برکت انقلاب اسلامی می بینم دهیار جوان دهه هفتادی (و سایر مسئولین محلی شهر و روستا) این گونه پیگیر مطالبات مردم می شوند نقد می کنند، مطالبه گری خدمات اجتماعی را دارند و این رویش های انقلاب اسلامی نوید بخش ساختن #آینده_روشن و بهتر در موقعیت اقدام هستند.

3- هستند روستاهای دور دست از نعمت آب و گازو برق و جاده و پوشش ارتباطی بی بهره و یا به تازگی برخی مشکلاتشان مرتفع شده و اکنون به برکت انقلاب خوشحالم که برای نوسازی و اصلاح ساختار کالبدی روستا تلاش می کنید. بنده از باب وظیفه سازمانی و "حب الوطن من الایمان" نسبت به استانم و زادگاهم عِرق دارم، اما در حوزه کاری خودم با نگاه عدالت محوری، استحقاق درغک، لیراب و لیرکک و لیرتلخک، شیخ حسین، ممبی و سرآسیاب و سواری و مندان و...را باید بر اساس شاخص ها در اولویت بدانم.

شما میدانی و بقیه هم بدانند که تنها برادر من سید ایمان(کارشناسی ارشد و مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه استان) شرایطی شبیه به خیل جوانان بیکار جویای کار دارد و از رانت برادر دستیار وزیر خویش در دولت بی نصیب بوده، هر چند تدبیر تولید منابع را به اشکال دیگری دارد، و آن روزی بنده خوشم که همه ما باهم در کنار هم به صورت عادلانه غرق رحمت خدمات جمهوری اسلامی ایران باشیم و آن روز خوشی من است که شاهد کسب و کار های فراوان، پر رونق وجوانانِ منطقه بی رونقم باشم، تا تحقیر نشوند و برای بدست آوردن لقمه ای نان به ناتوری در آن سوی مرزهای استانم نیندیشند!

4- به نکته خوبی در رونق اقتصادی روستا اشاره کردید و بنده نیز نظر به هماهنگی با صدا و سیما، کل قیصر سوژه مناسب در سال رونق تولید (برای تهیه یک مستند از روستایی که بدون استثناء همه فنی و مهارتی و مشغول به فعالیتهای اقتصادی بوده و با دهها ادوات کشاورزی خود به همه استانهای همجوار خدمات می دهند) را در دستور کار قرار دهند.

5- طبیعتا متناسب با وظایف سازمانی از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهم کرد انتظار می رود امثال بنده میراث دار توقعات انباشته سنوات گذشته ندانسته. و به امید روزی که مردم و مسئولین به وظایف متقابل خویش بیش از پیش واقف باشند.

و اکنون وقت آن رسیده که جوانان این مرز و بوم برای برون رفت از شرایط کنونی با استفاده از تجربیات چهل ساله طرحی نو در اندازند!

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید
هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

با آرزوی توفیقات روزافزون
سید فرزاد نجات نیا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار