همزمان با هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:
صبح امروز و با حضور اعضای شورای تامین استان کهگیلویه و بویراحمد صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی در محل یگان ویژه استان برگزار شد.
کد خبر: ۷۸۶۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶ 07 October 2019

صبح امروز و با حضور اعضای شورای تامین استان کهگیلویه و بویراحمد صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی در محل یگان ویژه استان برگزار شد.
در این آیین حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تبریک این  هفته به سبزپوشان نیروی انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی در راه ایجاد امنیت برای مردم و کشور و استان با هیچ فرد  جریان و گروهی تعارف ندارد.
رئیس شورای تامین استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: نیروی انتظامی دو روی سکه دارد که از یک سو مظهر اقتدار است و از سوی دیگر با رافت اسلامی در کنار مردم قرار دارد و خادم مردم در ایجاد نظم و امنیت پایدار است.
استاندار با قدردانی از مجموعه نیروی انتظامی استان به خصوص فرماندهی ناجای استان اظهار کرد: اعضای شورای تامین استان کهگیلویه و بویراحمد به وظیفه خود عمل می‌کند و همه به دنبال ایجاد امنیت بیشتر در استان هستیم.
وی به مجموعه انتظامی استان قول داد تا در دیدار با سردار اشتری فرماندهی کل ناجا مشکلات این نیرو در استان را پیگیری کند.
صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی با حضور استاندار + فیلم و تصاویر
 
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این مراسم گفت: این استان در زمینه پیشگیری از وقوع جرم جزو سه استان کشور هستیم.
سردار مهدی انصاری افزود: همچنین در کشفیات مختلف در بین استانهای کشور شرایط خوبی را داریم.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی این استان مقتدرانه با مخلان نظم و هنجارشکنان برخورد می‌کند، اظهارکرد: مهم‌ترین رسالت نیروی انتظامی تامین آسایش و امنیت مردم بوده و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌شود.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پلیس باید امین مردم در عرصه‌های مختلف باشد، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی شب و روز بیدار هستند تا آرامش و امنیت مردم را تامین و با هرگونه ناهنجاری و ناآرامی قاطعانه برخورد کند.
انصاری امنیت را زیربنای توسعه در بخش‌های مختلف عنوان و تصریح کرد: بدون شک یکی از مهم‌ترین خواسته‌ها و مطالبه مردم تامین امنیت بوده زیرا در این صورت می‌توانند به خواسته‌های به حق خود برسند.
وی ادامه داد: پلیس با اقتدار، هوشیاری و هوشمندی کامل بیدار است تا به خواسته به حق مردم پاسخ دهد و امروز سرمایه اصلی نیروی انتظامی اعتماد و رضایت مردمی است.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اجتماعی کردن پیشگیری از وقوع جرم با هدف مشارکت مردم و اجتماعی کردن مقابله با جرم را راهبرد پلیس دانست و تاکید کرد: مردمداری و حفاظت از آرمان‌های بلند انقلاب به عنوان ثمره خون شهدا جزو وظایف نیروی انتظامی است.
دانلود
در این مراسم از برخی افسران و نیروی برگزیده و همچنین بازنشستگان و جامعه ایثارگری  نیروی انتظامی استان تجلیل به عمل آمد و در خاتمه نیروهای حاضر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار