استاندار کهکیلویه و بویراحمد از مرکز رسانه ای اربعین در پایانه مرزی شلمچه بازدید و از نزدیک با فعالیت های این مرکز رسانه ای آشنا شد.
کد خبر: ۷۸۹۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴ 16 October 2019
استاندار کهکیلویه و بویراحمد از مرکز رسانه ای اربعین در پایانه مرزی شلمچه بازدید و از نزدیک با فعالیت های این مرکز رسانه ای آشنا شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد از مرز شلمچه ، حسین کلانتری در حاشیه این بازدید اظهار کرد: پارسال 10 هزار زائر از استان کهگیلویه به زیارت اربعین رفتند و در اربعین امسال تاکنون تعداد این زائران به 33 هزار نفر رسیده است.
وی با بیان اینکه ستاد اربعین استان کهگیلویه و بویراحمد متشکل از 13 کمیته در راستای برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود را از پایان اربعین سال گذشته آغاز کرده است، افزود: استان کهگیلویه به توسعه پارکینگ اینجا کمک کرد و بیش از 10 دستگاه ماشین‌آلات در این مرز مستقر شد، همچنین مهندسانی برای کمک به این منطقه اعزام کردیم.
بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مرکز رسانه ای اربعین در شلمچه + تصاویر

استاندار کهگیلویه و بویر احمد ضمن تأکید بر ارائه خدمات به زائران در 31 موکب فعال از این استان، تصریح کرد: 10 موکب از این استان در کربلا و نجف مستقر شده و 17 موکب در محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد به زائرانی که از افغانستان، پاکستان، ترکیه، آذربایجان در این مسیر تردد می‌کنند، خدمات ارائه می‌دهد.
کلانتری با اشاره به خدمات دهی به حدود 800 هزار نفر در چهار موکب مستقر در شلمچه، یادآور شد: جوانان، بسیجیان و سازمان‌های مردم نهاد پای کار هستند، همچنین 12 هزار نفر از زائران به وسیله اتوبوس‌های سازمان حمل و نقل استان انتقال داده شده‌اند و 80 دستگاه اتوبوس برای این امر اختصاص داده شد.
استاندار همچنین از مرکز رسانه ای اربعین در پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد گفت : فعالیت این مرکز رسانه ای در آگاهی بخشی همایش بزرگ راهپیمایی اربعین بسیار موثر بوده است که از دست اندرکاران و فعالین این مرکز تقدیر و تشکر می شود.
حسین کلانتری سپس در نشستی با ستاد اربعین استان کهگیلویه و بویراحمد در مرز تاکید کرد : فعالیت های این ستاد برای خدمات دهی ، رفاه و تامین امنیت و آرامش زائران است که جای تقدیر و تشکر دارد
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار