با صدور بیانیه ای صورت گرفت:
بیت آیت الله ملک حسینی رحمت الله علیه با صدور بیانیه ای با توجه به تقارن ماه ربیع الاول با سالگرد عروج ملکوتی آن عالم وارسته ، از برگزار نشدن مراسم سالگرد خبر داد.
کد خبر: ۷۹۳۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱ 03 November 2019

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، بیت آیت الله ملک حسینی رحمت الله علیه با صدور بیانیه ای با توجه به تقارن ماه ربیع الاول با سالگرد عروج ملکوتی آن عالم وارسته  ، از برگزار نشدن مراسم سالگرد خبر داد.
متن کامل بیانیه:
بسمه تعالی

مردم ولایتمدار و عالم پرور کهگیلویه و بویراحمد

هفت سال از عروج بزرگ مردی می گذرد که زندگی پر برکتش اش را وقف ترویج اسلام ناب محمدی و مکتب علوی کرد، آیت الله العظمی سید کرامت الله ملک حسینی رحمت الله علیه که در بیش از نیم قرن از عمر گرانمایه اش مرجع فکری و دینی مردمی بود که تبلور دین، تجلی تمسک به قرآن و اهل بیت، فضائل اخلاقی،‌ صدق و صفای الهی را در منش و روش آن فقیه شجاع و عالم عامل دیده بودند. بر این اساس شما مردم شریف و محب اهل بیت در روز وداعش حماسه ای ستودنی و ماندگار از پیوند با علمای دین و تکریم خادمان مکتب تشیع آفریدید.

اینک نیز ضمن قدردانی از الطاف بیکران مردم استان به مقام روحانیت و به خصوص به بیت آن فقیه مجاهد و فقید به اطلاع می رساند به دلیل تقارن ایام رحلت آن اسوه علم و فقاهت و صبر و شجاعت با ایام مبارک ربیع الاول و به خاطر عدم تاخیر در جشنهای مردم که به طور طبیعی در دوماه گذشته به تعویق افتاد، آیین هفتمین سالگرد امسال برگزار نخواهد شد و به فضل خدا در سال آتی دومین کنگره ملی آیت الله العظمی سید کرامت الله ملک حسینی برگزار خواهدشد.

بیت آیت الله العظمی ملک حسینی رحمت الله علیه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار