معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاونت اقتصادی برنامه های جدیدی برای رفع مشکلات واحدها و شرکت های تولیدی دارد و رفع مشکلات پتروشیمی گچساران به صورت جدی دنبال می شود.
کد خبر: ۷۹۴۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳ 06 November 2019

نشست بررسی مشکلات پیش روی شرکت پتروشیمی گچساران به ریاست معاون اقتصادی استاندار و با حضور مدیرکل امورمالیاتی، نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی، صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان شرکت پتروشیمی گچساران برگزار شد.
سید حشمت الله صمیمی دوست معاون اقتصادی استاندار در این نشست عنوان کرد: رونق واحدهای تولیدی داخلی عامل تحقق اقتصاد مقاومتی است.
وی بیان کرد: موضوع تامین خوراک شرکت پتروشیمی گچساران از طریق خط لوله به پالایشگاه بید بلند در حال انجام است.
صمیمی با اشاره به اینکه روند کار این پتروشیمی براساس برنامه ریزی پیش بینی شده در حال انجام است، گفت: موضوع تامین سوخت شرکت از طریق خط لوله سراسری انتقال گاز باید با جدیت پیگیری شود.
وی‌ تاکید کرد: مسئله تامین سوخت شرکت را به صورت ویژه در دستور کار این معاونت قرار دارد.
گره مشکلات پتروشیمی گچساران روی میز معاون اقتصادی استاندار باز می شود

معاون اقتصادی استاندار در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: موضوع مالیات بر ارزش افزوده اخذ شده از شرکت پتروشیمی گچساران از سوی این معاونت پیگیری و تا حصول نتیجه و استیفای حقوق این شرکت تمام تلاش خود را به کار می گیریم.
وی با اشاره به اینکه بخشی از قطعات خط تولید این شرکت در کارخانه آذر آب اراک موجود و ساخته شده است، عنوان کرد: در این نشست مقرر شد که در صورت عدم حمل به موقع از سوی سازنده این موارد از سوی معاونت اقتصادی استانداری پیگیری شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار