کد خبر: ۷۹۶۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴ 11 November 2019
کاش همه آنها بر ریل قانون استخدام می‌شدند. آن‌هایی که استخدام شدند، هیچ گناهی ندارند، فردی به آنها گفته بیاید تا شماها را استخدام کنم.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویثراحمد به نقل از بویـرنیـوز ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به سوالات خبرنگاران در خصوص استخدام های بی ضابطه در دستگاه های استان اینطور واکنش نشان داد: کاش همه آنها بر ریل قانون استخدام می‌شدند. آن‌هایی که استخدام شدند، هیچ گناهی ندارند، فردی به آنها گفته بیاید تا شماها را استخدام کنم، بنده خداها هم پذیرفتند و نمی‌دانستند که فرایند قانونی طی نشده است.
دکتر کلانتری گفت: اما آن عواملی که اینها را مشغول به کار کردند و توجیه مناسبی هم برای آنها نداشتند حتماً باید به مراجع قانونی پاسخ بدهند.
وی گفت: مردم شکایت کردند و سازمان بازرسی بر اساس شکایت مردم ورود کرده و بر اساس قانون به علوم پزشکی تکلیف کرده که قانون را در این زمینه رعایت کنند.
به گزارش بویرنیوز، دکتر حسین کلانتری از معدود استانداران استان است که همراه با خانواده در کهگیلویه و بویراحمد حضور دارد، او این را به صراحت به خبرنگاران گفت و طبق بررسی ها وی در یکی از مناطق شهر یاسوج سکونت دارد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار