معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی هلدینگ مدیریت صادرات استان ظرف یک ماه آینده خبر داد.
کد خبر: ۷۹۶۴۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۳ 12 November 2019
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سید حشمت الله صمیمی دوست در جمع خبرنگاران در خصوص مصوبات برگزاری نشست هماهنگی توسعه صادرات استان ضمن ابراز گلایه از عدم پیگیری موضوعات مهم در زمینه توسعه صادرات استان، اظهار داشت: هنگامی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آمادگی تدوین چنین سندی را داشت دستگاه های متولی باید از این ظرفیت نهایت استفاده را می کردند نه اینکه تنها به جمع آوری آماری اکتفا کرده و بعدها نام سند را روی آن بگذارند.

معاون اقتصادی استاندار از زحمات اتاق بازرگانی یاسوج در خصوص تدوین  بخش هایی از این سند تقدیر کرد و خواستار همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان جهت واگذاری ادامه تدوین سند به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج شد.

وی افزود: مقرر شد اتاق بازرگانی ظرف یک ماه آینده نسبت به تشکیل هلدینگ مدیریت صادرات استان اقدام تا زمینه صادرات محصولاتی که امکان صادرات آنها میسر باشد فراهم شود.

  صمیمی دوست در خصوص سایت نمایشگاه دائمی استان، گفت: اعضا همه موافقت خود برای واگذاری زمین شرکت نمایشگاهی کشور به نمایشگاه دائمی استان را اعلام و خواستار مکاتبه ای از سوی استانداری با وزارت صنعت، معدن و تجارت جهت پیگیری جدی این موضوع شدند. 

وی خواستار توجه جدی به مسئله صادرات استان از سوی دستگاه های متولی شد و تصریح کرد: ادامه روند با شرایط فعلی قابل پذیرش نیست و تا زمان تدوین سند توسعه صادرات استان،  دستگاه های متولی دنبال پیگیری موضوعات و وظایف ذاتی خویش باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار